25 października 2017 By RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 2764 Views

Bezpłatne szkolenie z Edytą Lewandowską i testy Hoka One One w warszawskim salonie 4Faces.

4 listopada 2017 roku, o godz. 11.00, w warszawskim salonie 4Faces, zlokalizowanym w Galerii Północnej przy ul. Światowida 17, odbędzie się bezpłatne szkolenie biegowe z Edytą Lewandowską oraz testy obuwia Hoka One One.

Multibrandowa sieć 4Faces – mająca swoje salony w Katowicach i Poznaniu, a od niedawna także w Warszawie – poszerzyła swoją ofertę o kolejne buty marki biegowej Hoka One One. Na półki sklepowe trafiły modele takie jak: Clifton 4, Speedgoat 2, Challenger ATR 3 czy Arahi. Kontynuując działania z salonów w Katowicach i Poznaniu, sieć zaplanowała szkolenie dla miłośników biegania również w warszawskim salonie.

Salon 4Faces w Warszawie / fot, materiały prasowe

Zaplanowane na 4 listopada szkolenie rozpocznie się o godzinie 11.00 spotkaniem w Body Center. Następnie uczestnicy udadzą się na dach Galerii na krótką rozgrzewkę i testy obuwia. Tym razem w roli prowadzącej wystąpi Edyta Lewandowska – aktualna Mistrzyni Polski w biegu górskim na dystansie ultra, rekordzista trasy Mistrzostw Polski w biegu długodystansowym i Wicemistrzyni Europy Masters w biegach górskich. Ta doświadczona biegaczka i trenerka zawodników na różnych poziomach zaawansowania z pewnością zaciekawi uczestników swoim wykładem dotyczącym aspektów przygotowania fizycznego i mentalnego do wysiłku podczas biegów długodystansowych.

Cześć teoretyczna połączona zostanie z testami obuwia, wraz z opcją wypożyczenia ich do domu. Dostępne będą flagowe modele z oferty 4Faces, każdy w kilkunastu rozmiarach.

Na to spotkanie sieć zaprasza wszystkich zainteresowanych – niezależnie od płci, wieku, doświadczenia czy umiejętności. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. O szczegółach akcji dowiedzieć będzie można się w salonie 4Faces oraz na stronie internetowej sieci www.4faces.com.pl. Zapisy na spotkanie i testy butów pod mailem: warszawa@4faces.com.pl.

Data: 4.11.2017
Godzina: 11.00
Miejsce szkolenia: Galeria Północna / Światowida 17

Zdjęcie „otwarciowe”: Edyta Lewandowska / fot. Jan Nyka

/na podstawie informacji prasowej/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *