12 października 2017 By RUNSTYLE, WYDARZENIA With 3614 Views

Błotowyna 2017. Wygraj nagrody ufundowane przez markę Columbia!

Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich biegaczy, którzy zmierzą się z tegoroczną edycją Łemkowyna Ultra Trail®. Wspólnie z partnerem technicznym biegu – marką Columbia – przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania są: kamizelka, plecak oraz bidon.

Nie wierzymy, że w trakcie tegorocznego spotkania z Królową Błota ani razu się nie zatrzymacie, żeby uchwycić na zdjęciu wasze zmagania z piękną, ale również wymagającą trasą Łemkowyna Ultra Trail 2017. Jeżeli jednak nie planowaliście przystanków na selfie, zdjęcia własne i grupowe, to zmieńcie plany! Wspólnie z partnerem technicznym biegu, marką Columbia, przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania są: kamizelka, plecak oraz bidon.

Co można wygrać:


1. kamizelkę Altitude Aspect Vest (rozmiar M)
2. plecak Columbia Beacon
3. bidon

Jak wygrać?
1. Dołącz na Facebooku (fan page runandtravel.pl) do wydarzenia „Błotowyna 2017. Nagrody sponsoruje marka Columbia”.

2. Zadanie konkursowe: Jaka była Twoja Błotowyna 2017? Na stronie wydarzenia opublikuj Twoje zdjęcie z Łemkowyna Ultra Trail 2017 lub udostępnij na stronie wydarzenia zdjęcie z Twojego profilu na Instagramie lub konta na Facebooku. Oznacz wpis hashtagami: #mojabłotowyna2017, #runandtravel #ColumbiaSportswear #ŁUT2017

3. Na publikację masz czas od 14 października (sobota) do 22 października (niedziela, do godz. 23.59).

4. My subiektywnie wybierzemy 3 wasze zdjęcia, które spodobają nam się najbardziej i ich autorów nagrodzimy nagrodami ufundowanymi przez markę Columbia Montrail, partnera technicznego biegu.

5. Wyniki konkursu ogłosimy 25 października 2017 r. (środa)

Fundatorem nagród jest marka Columbia Montrail, partner techniczny Łemkowyna Ultra Trail.

Uwaga: Nagrody wysyłamy tylko na terenie Polski.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *