6 września 2017 By RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 982 Views

Dołącz do drużyny ADIDAS RUNNERS WARSAW na 39. PZU Maratonie Warszawskim

Bezpłatne treningi, teamowe koszulki, Antipasti Party przed biegiem i wyjątkowa strefa regeneracyjna na mecie. Dołącz do teamu ADIDAS RUNNERS WARSAW i baw z nami na 39. PZU Maratonie Warszawskim.

ADIDAS RUNNERS to nie jest kolejny klub biegowy. To ludzie i miejsce, dzięki którym przekonasz się, że wysiłek może być naprawdę bardzo przyjemny. W ADIDAS RUNNERS WARSAW (ul. Solec 38) codziennie odbywają się bezpłatne treningi. W piątki organizujemy specjalne sesje dla początkujących przygotowujących się do 5. Biegu na Piątkę, a we wtorki i czwartki dla zaawansowanych, szykujących się do szybkich 5 km oraz do 39. PZU Maratonu Warszawskiego.

Tych, którzy trenują z nami regularnie nagradzamy pakietami startowymi na 5. Bieg na Piątkę oraz koszulkami ADIDAS RUNNERS WARSAW.

W sobotę (23.09), na „przystawkę” przed niedzielnymi zmaganiami, wszystkich ADIDAS RUNNERSów zapraszamy na Antipasti Party, czyli wspólną kolację przed biegiem. Natomiast w niedzielę, na mecie biegów będziemy witać finisherów w specjalnej strefie regeneracyjnej. Do drużyny ADIDAS RUNNERS WARSAW może dołączyć każdy, w każdym momencie! Wystarczy się zarejestrować na www.adidas.pl/adidasrunners i przyjść na bezpłatny trening.

Marka adidas, jako oficjalny sponsor 39. PZU Maratonu Warszawskiego, przygotowała także limitową kolekcję biegową dedykowaną Maratonowi. Znajdziecie w niej bluzy, kurtki oraz koszulki z krótkim i długim rękawem z hasłem „I am a Warsaw runner”, a także czapki i worki treningowe. Kolekcja będzie dostępna w sklepie adidas w Złotych Tarasach w dniach 20.09 – 26.09 oraz na stoisku adidas na Expo Sport&Fitness na Torwarze w dniach 22.09 – 23.09.

Kolekcja dedykowana_39

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *