28 grudnia 2017 By GÓRY & ULTRA, RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 2853 Views

„Dolomiti Extreme Trail 2018. Run&Travel Guide”

Planujesz wziąć udział w przyszłorocznej edycji Dolomiti Extreme Trail, imprezy biegowej organizowanej od 2013 roku we włoskich Dolomitach? A może jeszcze się zastanawiasz? „Dolomiti Extreme Trail 2018. Run&Travel Guide” to nie tylko przewodnik po przyszłorocznej edycji imprezy, ale również relacje polskich biegaczy, którzy dzielą się swoimi wrażeniami z poprzednich edycji DXT. Zapraszamy do lektury!

W magazynie „Dolomiti Extreme Trail 2018. Run&Travel Guide” znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych dystansów (23 km, 53 km i 103 km) z linkami przekierowującymi na stronę biegu m.in. do formularza z zaświadczeniem lekarskim czy też do formularza z rejestracją na bieg. Swoimi wrażeniami i doświadczeniami dzielą się polscy biegacze, którzy mieli okazję brać udział w poprzednich edycjach DXT.

Magazyn zawiera również praktyczne wskazówki – jak dojechać do Forno di Zoldo, gdzie nocować (jak co roku hotele, pensjonaty i apartamenty przygotowały specjalną ofertę dla biegaczy), gdzie zjeść (na biegaczy czeka specjalna oferta „biegowa”) oraz co warto zobaczyć w dolinie Val di Zoldo.

Zapraszamy do lektury i pobrania Magazynu w formie pdf >>> Kliknij w okładkę

 Magazyn jest również dostępny na platformie issuu >>> Kliknij  w okładkę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *