30 września 2017 By Europa, Slider With 1577 Views

Grand Prix Lviv Half Marathon 2017

29 października 2017 r. odbędzie się we Lwowie na Ukrainie druga edycja Grand Prix Lviv Half Maraton. Impreza organizowana jest w ramach projektu RUN UKRAINE, którego portal www.runandtravel.pl jest oficjalnym polskim partnerem mediowym.

W ramach Grand Prix Lviv Half Marathon odbywają się nie tylko biegi na trzech dystansach: 21 km, 10 km Lviv Run i 5 km Grand Prix Lviv Run. Dodatkowe biegi to: Sztafeta 3 x 5 + 1 x 6,0975 / 2-km bieg charytatywny „Winners”, Family Run – 2 km, Herbalife Run – 1 km, Univeristy Run – 2 km.

28 października 2017 r. /dzień przed startem/ odbędzie się Bieg Śniadaniowy, w którym biegacze biegną z flagami swoich krajów. Po biegu organizatorzy zapraszają na kawę i croissanta.

21 km / Grand Prix Lviv Half Marathon

fot. materiały organizatora

  • Data: 29 października 2017 r.
  • Trasa: Trasa półmaratonu (jedna pętla) prowadzona jest wśród najpiękniejszych atrakcji turystycznych Lwowa.
  • Limit czasowy: 3 godziny / Na trasie półmaratonu przewidziano 10 punktów muzycznych
  • Opłata startowa: 18 euro
  • Sztafeta: Na dystansie 21 km odbędzie się również bieg sztafetowy. Opłata za sztafetę: 75 euro.
  • W ramach opłaty startowej: numer startowy, pomiar czasu, plastikowa torba, szatnia, punkty nawadniania na 5, 10, 15 kilometrze i na mecie, dyplom on line z wynikiem, mapa trasy, muzyka na trasie, zestaw finishera: jabłko, banan, woda, zdjęcia po biegu.

Zapraszamy na stronę Grand Prix Lviv Half Marathon >>> TU

Informacje praktyczne:

  • Nie jest potrzebna wiza
  • Dobre połączenie autobusowe ze Lwowem oferują przewoźnicy autobusowi – Polski Bus lub Ecolines. Przykładowy koszt przejazdu z Ecolines: około 300 zł /dla 2 osób na trasie Warszawa-Lwów/ Lwów-Warszawa/
  • Nocleg w centrum miasta: 25-35 euro za pokój

 

Projekt RUN UKRAINE powstał w 2010 roku. Pod szyldem RUN UKRAINE odbywają się imprezy o charakterze międzynarodowym w 5 ukraińskich miastach: w Dnieprze, Kijowie, Odessie, Lwowie oraz w Zaporożu (pierwsza edycja półmaratonu odbędzie się w listopadzie 2017 r.).  Zapraszamy na stronę projektu RUN UKRAINE >>> TU

 

Portal www.runandtravel.pl jest oficjalnym polskim partnerem medialnym projektu RUN UKRAINE.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *