16 lipca 2017 By Slider, TRAVEL With 2302 Views

Himalayan Camp – Regatta na Przystanku Woodstock 2017

Przystanek Woodstock, darmowy festiwal muzyczny odbywający się na początku sierpnia, to nie tylko koncerty na kilku scenach, ale również wydarzenia w miasteczku namiotowym na Wzgórzu Akademii Sztuk Pięknych. Marka odzieży turystycznej Regatta zaprasza wszystkich aktywnych uczestników do odwiedzin Himalayan Camp, gdzie przygotowano takie atrakcje jak: kino adventure, prelekcje podróżników, szkolenia outdoorowe, tor przeszkód, ściankę wspinaczkową, slackline i zajęcia dla najmłodszych.

Regatta wraca na Himalayan Camp po raz trzeci. Tradycyjnie zaprasza do udziału w 5-boju sprawnościowym pod hasłem: „Nie siedź! RUSZ SIĘ!”. Wystarczy zebrać czteroosobową drużynę i pokonać wspólnie kilka prostych przeszkód, by mieć szansę na wygranie nagród rzeczowych oraz voucherów do realizacji w sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym na zakup produktów Regatta, Dare 2b i Craghoppers.

2017_HC_REGATTA (1)

Ale to nie koniec niespodzianek przygotowanych przez outdoorowego partnera Himalayan Camp. Najmłodsi są szczególnie bliscy marce Regatta, która posiada dla nich szeroką ofertę odzieży. Dlatego w tym roku przygotowała wyjątkowe miejsce: strefę aktywności, w której poruszą nie tylko swoje ciała, ale i wyobraźnię. W Akademii Małego Podróżnika na młodych odkrywców oprócz trampoliny i slackline’a czekają: bańki giganty, malowanie buziek, warsztaty etnograficzne, rysowanki i manufaktura recyklingu. W dniach 3-5 sierpnia 2017 r. od godziny 10.00 do 18.00 dorośli mogą przyprowadzić swoje pociechy do namiotu Akademii, a sami odpocząć po nocnych koncertach na pufach w strefie rodzica.

Dzięki partnerom zrzeszonym w Polish Outdoor Group w outdoorowej wiosce na Przystanku Woodstock w tym roku poczujecie siłę rywalizacji, spędzicie czas z podróżnikami, sprawdzicie swoje siły we wspinaczce i zapoznacie się z nowinkami technologicznymi z dziedziny sprzętu outdoorowego. Nie siedź! Rusz się na Himalayan Camp!

Himalayan Camp na Przystanku Woodstock
2-5 sierpnia 2017 r.
Kostrzyn nad Odrą, Wzgórze Akademii Sztuk Pięknych

Szczegółowy program dostępny jest na stronie: http://himalayancamp.pl/program/

/na podstawie informacji prasowej/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *