20 grudnia 2020 By POLSKIE DROGI With 1272 Views

Indywidualny Projekt Biegowy | Edycja Zima 2020 / 2021

Minęło lato, mija jesień, za chwilę minie i zima… Ale akcja #IndywidualnyProjektBiegowy – zainicjowana przez portal Runandtravel.pl – nie mija i już na stałe zagościła w naszym kalendarzu. Oficjalnie inaugurujemy więc zimową edycję akcji!

————————————————————————————————–

20.12.2020 r.

Ograniczenia spowodowane epidemią wirusa Covid-19 zmieniły nasze życie i nasze plany. Nie zmieniło się jedno – nadal chcemy biegać! 2020 rok – z małymi wyjątkami – upłynął więc pod znakiem Indywidualnych Projektów Biegowych (I.P.B.). Biliśmy rekordy tras, obiegaliśmy jeziora, zdobywaliśmy szczyty, poznawaliśmy na biegowo najbliższe okolice, na które wcześniej nie zwracaliśmy uwagi…

Zainspiruj się! Przeczytaj o zrealizowanych już Indywidualnych Projektach Biegowych! 

LINK DO MAGAZYNU W PDF

LINK DO MAGAZYNU ON LINE

Jaki będzie 2021 rok? Tego chyba nie wie nikt… Mamy jednak nadzieję, że wrócimy na trasy naszych ulubionych zawodów biegowych. Znowu staniemy razem na starcie, znowu będzie cieszyć nas rywalizacja, znowu będziemy wspólnie świętować ukończenie zawodów, znowu będziemy podróżować i odkrywać biegowe trasy gdzieś na końcu świata….

Mamy również nadzieję – a nawet jesteśmy o tym przekonani – że nadal będziemy realizować nasze Indywidualne Projekty Biegowe. Minęło bowiem lato, mija jesień, za chwilę minie i zima… Ale akcja #IndywidualnyProjektBiegowy – zainicjowana przez portal Runandtravel.pl – nie mija i już na stałe zagościła w naszym kalendarzu. Oficjalnie inaugurujemy więc zimową edycję akcji!

———————————————————————————————————————————————–

Indywidualny Projekt Biegowy (I.P.B.) zaczyna się za drzwiami Twojego domu!

Czym jest dokładnie Indywidualny Projekt Biegowy to zależy od Ciebie. Dla każdego będzie to pewnie coś innego.

  • Może będzie to biegowa eksploracja okolic, na które wcześniej nie zwracałeś uwagi, poznawanie lasów czy ciekawych miejsc zabytków?
  • Może będzie to pobiegnięcie wzdłuż rzeki albo obiegnięcie jeziora?
  • Może dłuższa wyprawa biegowa?
  • Może biegowe zdobywanie wybranych szczytów?
  • Może bicie rekordów trasy (F.K.T.) na znanych klasykach, jak np. GSB?
  • A może tworzenie nowych FKT na nowych innych ciekawych szlakach?

Wierzymy, że pomysłów macie dużo więcej!

———————————————————————————————————————————————–

Zainspiruj innych! Podziel się pomysłem Indywidualny Projekt Biegowy! (I.P.B.).

Na portalu www.runandtravel.pl kontynuujemy naszą akcję Indywidualny Projekt Biegowy, w ramach której będziemy publikować Wasze Indywidualne Projekty Biegowe (I.P.B.), realizowane tym razem w warunkach zimowych. Chcesz podzielić się swoim pomysłem na Indywidualny Projekt Biegowy? A może zrealizowałeś już Indywidualny Projekt Biegowy i chcesz zainspirować innych? Zapraszamy do publikacji na naszych łamach waszych projektów, wyzwań i wycieczek biegowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *