5 czerwca 2014 By Europa, LITWA, Slider With 4173 Views

Konkurs! Pobiegnij w Wilnie! Odsłona druga.

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania 2-osobowy pakiet startowy na jeden z biegów w ramach Danske Bank Vilnius Marathon 2014 w Wilnie, przejazd do Wilna i z powrotem oraz 2 przewodniki książkowe po Wilnie oraz 2 zestawy suplementów marki ALE Active Life Energy.

Ciekawa i urozmaicona trasa półmaratonu i maratonu prowadzi wzdłuż rzeki Wilii przez dzielnice Zwierzyniec (Zverynas), duży piękny Park Zakręt (Vingio Parkas), potem wraca do Centrum. Końcówka trasy prowadzi przez klimatyczną jak Montmartre dzielnicę Zarzecze (Uzupis). Start i meta wszystkich biegów znajdują się na Placu Katedralnym.

Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdziecie pod tym linkiem: TU
A gdyby ktoś chciał poczytać, jak się biegło w ubiegłym roku, zapraszamy do działu Wasze Podróże.

Jeżeli chcecie zwiedzić Wilno w biegu, zapraszamy do udziału w konkursie.

Co można wygrać?

1. 2-osobowy pakiet startowy na Danske Bank Vilnius Marathon 2014, który odbędzie się 14 września 2014 r. (do wyboru 10 km, półmaraton lub maraton).
2. Przejazd dla 2 osób do Wilna i z powrotem z miast obsługiwanych przez Simple Express (wyjazdy do Wilna z Warszawy lub Poznania).
3. 2 przewodniki książkowe po Wilnie „Wilno. Barok z kamienia i obłoków” Jadwigi Rogoża, ufundowane przez Wydawnictwo Bezdroża.
4. 2 zestawy suplementów ufundowane przez markę ALE Active Life Energy.

Jak wygrać?

1. Zalajkuj fan page www.runandtravel.pl na Facebooku.
2. Dołącz na Facebooku (fanpage runandtravel.pl) do wydarzenia „Pobiegnij w Wilnie”, polub je i udostępnij wydarzenie na swoim profilu na Facebooku.
3. Na stronie wydarzenia opublikuj zdjęcie, na którym będziesz Ty i osoba, z którą chcesz pobiec w Wilnie (możesz opublikować 1 zdjęcie dziennie).
4. Na publikację zdjęć masz czas do 19 czerwca do 23:59.
5. My subiektywnie wybierzemy zdjęcie, które spodoba nam się najbardziej. Wyniki ogłosimy 21 czerwca (sobota) 2014 r.

Fundatorami nagród w konkursie są: organizator Danske Bank Vilnius Marathon 2014, Simple Express, Wydawnictwo Bezdroża oraz marka ALE Active Life Energy.

Vilnius-half-and-full-marathon-pics

Organizator Danske Bank Vilnius Marathon, największego festiwalu biegowego na Litwie.
Zapraszamy na stronę: www.vilniausmaratonas.lt

simple_coach

Simple Express to marka reprezentowana przez Grupę Lux Express, która zajmuje się międzynarodowym przewozem osób. Simple Express to pierwsza niskobudżetowa firma autokarowa w krajach bałtyckich, która stawia sobie za cel ekspresowe przewozy osób za przystępną cenę.

Na przejazdy grupowe (od 10 osób) przewoźnik oferuje zniżki.
Zapraszamy na stronę www.simpleexpress.eu

LOGO_BEZDROZA_2007_POZIOM

Wydawnictwo Bezdroża specjalizuje się w publikacji przewodników turystycznych i książek podróżniczych. Bezdroża chcą, aby wydawane książki, pisane przez pasjonatów, zarażały wędrówką w poszukiwaniu nowych, nieznanych miejsc i pomagały w odkrywaniu szlaków niewydeptanych jeszcze przez turystów. Choć prowadzą także przez popularne miasta i kraje, Wydawnictwo Bezdroża stara się podpowiadać, jak – nawet idąc promenadą w tłumie spacerowiczów – usłyszeć opowieści starych murów, samotnych drzew i zapomnianych duchów.
Zapraszamy na stronę www.bezdroza.pl

2_ALE_logo kopia

Marka ALE powstała z myślą zarówno o amatorach, jak i profesjonalnych sportowcach. Jej celem jest dostarczenie najwyższej jakości suplementów, które wspomogą i uzupełnią dietę osób aktywnych fizycznie, przechodzących rekonwalescencję lub pragnących uzupełnić niedobory witamin i minerałów w organizmie.

Zapraszamy na stronę www.aleenergy.eu

Tags : ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *