8 lutego 2018 By Slider, WYDARZENIA With 2325 Views

Konkurs. Wygraj książkę Natalii Haczyk „Sięgając za horyzont. Z pamiętnika ultraski”.

Tym razem możesz wygrać książkę nie dla siebie, ale dla kogoś bliskiego… Możesz wygrać książkę dla kogoś, kogo chcesz zmotywować do biegania, dla kogoś, kogo chcesz zainspirować i pokazać mu jak wygląda świat biegów ultra. Do wygrania jest książka autorstwa Natalii Haczyk pt. „Sięgając za horyzont. Z pamiętnika ultraski”.

Natalia Haczyk w swojej książce „Sięgając za horyzont. Z pamiętnika ultraski” zabiera nas na trasy najbardziej znanych, dla większości biegaczy wręcz kultowych, biegów ultra. Niezwykle sugestywne opisy i pełne emocji relacje sprawiają, że będziecie marznąć z Natalią w strugach deszczu podczas ponad 100-kilometrowej trasy biegu TDS w ramach Ultra Trail du Mont Blanc, ścierać pot z czoła szukając chociaż jednego źródełka z wodą pitną podczas Ultra Sierra Nevada w Andaluzji. I może tak jak Natalia – zachwycając się niezwykłymi widokami, jakie stworzyła natura na trasie Andorra Ultra Trail – pomyślicie o swoich startach, że to „droga przez piekło z widokiem na raj”. To jednak książka nie tylko dla doświadczonych biegaczy ultra, którzy razem z Autorką wrócą pamięcią do własnych startów lub zaplanują kolejne. To również – a może nawet przede wszystkim – książka będąca inspiracją dla tych, którzy jeszcze z pewną nieśmiałością podchodzą do przekraczania własnych granic… Jak rodziła się biegowa pasja Natalii? Kiedy odkryła w sobie moc do biegania długich dystansów? Kiedy w niej samej „wykluła się” ultraska? Być może odpowiedzi na te pytania, które znajdziecie w książce, sprawią, że i wy odkryjcie dla siebie nową drogę w biegowej przygodzie…

Czas trwania konkursu: od 8 lutego 2018 r. do 13 lutego 2018 r.

Co można wygrać:
1 egzemplarz książki „Sięgając za horyzont. Z pamiętnika ultraski”, autorstwa Natalii Haczyk.

Jak wygrać?
1. Dołącz na Facebooku (fan page runandtravel.pl) do wydarzenia „Konkurs! Wygraj książkę „Sięgając za horyzont. Z pamiętnika ultraski”.

2. Na stronie wydarzenia napisz, komu i dlaczego podarowałabyś/podarowałbyś tę książkę – kogo i dlaczego chciałabyś/chciałbyś zmotywować i dzięki książce zainspirować do biegania ultra dystansów. Jeżeli wygra Twoja odpowiedź, książka trafi właśnie do tej, wymienionej przez Ciebie osoby.

3. Zalajkuj fan page Natalii Haczyk >>> Maraton Zdrowia

4. Na publikację masz czas od 8 lutego do 13 lutego 218 r. do 23.59

5. My subiektywnie wybierzemy 1 odpowiedź, która spodoba nam się najbardziej i nagrodzimy książką

6. Wyniki konkursu ogłosimy 14 lutego 2018 r. (środa).

Książkę Natalii Haczyk można również kupić na stronie www.maratonzdrowia.pl >>> TU

 

Portal www.runandtravel.pl jest patronem mediowym książki „Sięgając za horyzont. Z pamiętnika ultraski”, autorstwa Natalii Haczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *