1 lutego 2018 By RUNSTYLE, RZECZY, Slider With 2088 Views

Minimalistyczna kamizelka CamelBak Nano™ Vest

Minimalistyczna kamizelka biegowa Nano™ Vest wraz z lekkim i składanym soft flaskiem Quick Stow™ to nowa propozycja marki CamelBak na sezon 2018.

Kamizelka Nano Vest powinna pojawić się w sprzedaży w polskich sklepach z końcem lutego 2018. Jej sugerowana cena detaliczna wynosi 399 zł. W zestawie prócz ultralekkiej kamizelki, znajdują się dwa miękkie bidony Quick Stow Flask.

Kamizelkę Nano Vest wyróżnia panel tylny, który tym razem przeznaczony jest wyłącznie do przenoszenia kijów. Zaprojektowany został tak, aby zapewnić szybkie i wygodne ich wyjmowanie i wkładanie podczas biegu.

Kamizelka wyposażona jest w dwie kieszenie soft flaski (2 x 0,5 l), które dostępne są w komplecie z kamizelką oraz dwie rozciągliwe kieszenie po bokach kamizelki. Dodatkowa kieszonka zamykana na suwak znajduje się z przodu kamizelki. Dwa regulowane pasy mostkowe, zapewniają idealne dopasowanie.

Na szelkach i na tylnym panelu kamizelki zastosowano – podobnie jak we wcześniejszych modelach – technologię 3D VENT MESH, która znacząco zwiększa amortyzacje oraz oddychalność dzięki wielokierunkowemu przepływowi powietrza.

Całkowita pojemność kamizelki: 3 l
Pojemność bagażowa: 2 l
Waga: 150 g

W wyposażeniu kamizelki znajdują się dwa soft flaski (2 x 0,5l).

CamelBak Nano Handheld

Do soft flaska przeznaczony jest również specjalny uchwyt „naręczny”, wyposażony w małą kieszonkę na klucze itp. CamelBak Nano Handheld waży 25 g. Cena: 159 zł.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *