30 czerwca 2017 By Europa, Slider, Włochy With 1675 Views

Move it Garada 2017. Impreza biegowa nad Jeziorem Garda we Włoszech.

12 listopada 2017 roku odbędzie się 16. edycja imprezy biegowej Move it Garda (do ubiegłego roku – Garda Trentino Half Marathon). W ramach imprezy zaplanowano bieg na dwóch dystansach 10 km i 21 km oraz nordic walking 21 km. Portal www.runandtravel.pl jest polskim patronem medialnym imprezy.

Jezioro Garda to największe, najczystsze i najpiękniejsze jezioro we Włoszech. Woda jeziora – którego urodę dodatkowo podkreśla fakt, że jest otoczone górami – kolorem przypomina Adriatyk. Wokół rozsiane są malownicze miasteczka i wioski. I jak w takich okolicznościach przyrody nie biegać? Pytanie takie już parę ładnych lat temu zadali sobie również organizatorzy Move it Garda. Postanowili ściągnąć do miasteczka Riva del Garda biegaczy, aby pokazać im nie tylko świetne warunki do biegania, ale również promować niezwykłe atrakcje lokalnego przemysłu turystycznego, będące połączeniem historii, kultury, tradycji i gościnności. W tym roku – 12 listopada – odbędzie się 16. już edycja Move it Garda (impreza do ubiegłego roku nazywała się – Garda Trentino Half Marathon).

fot. materiały organizatora

Biegaczy nad Jezioro Garda przyciąga zarówno atrakcyjna trasa, jak i świetnie zorganizowany event sportowy. W programie są zarówno powitalne Pizza Party, pożegnalne Pasta Party, degustacje wina, serów, chleba i lokalnych słodkości, koncerty muzyczne… Organizatorzy zapraszają więc na imprezę nie tylko biegaczy, ale również ich rodziny i przyjaciół. Wszystkie atrakcje są zaplanowane zarówno dla biegaczy, jak i kibiców. Cały program imprezy znajdziecie – TU.

Move It Garda 21 km

fot. materiały organizatora
Dystans: 21 km
Start: 12 listopada / godz. 10.00
Miejsce startu: Riva del Garda, Baltera Street, około 1 min. spacerem od Move it Garda Village Palafiere.
Limit czasu: 3:30
Opłaty i pakiet startowy: 28 euro – do 15 sierpnia /33 euro – do 10 października /38 euro – do 3 listopada /45 euro – 10,11,12 listopada (w biurze zawodów)
Link do rejestracji: TU
Wymagany jest certyfikat medyczny. Link do pobrania formularza: TU

fot.materiały organizatora
Opłata startowa zawiera:

  • numer startowy
  • chip do pomiaru czasu (zwrotny)
  • zabezpieczenie medyczne na trasie
  • ręcznik plażowy
  • punkty odżywiania na trasie
  • medal na mecie
  • depozyt
  • transport z mety

Move it Garda 10 km

fot. materiały organizatora

Dystans: 10 km
Start: 12 listopada / godz. 9.15
Miejsce startu i mety: Segantini Square w Arco/ Riva del Garda
Opłaty i pakiet startowy: 20 euro – do 15 sierpnia /25 euro – od 16 sierpnia do 10 października /30 euro – od 10 października do 3 listopada
Link do rejestracji: TU
Wymagany jest certyfikat medyczny. Link do pobrania formularza: TU

fot. materiały organizatora

Opłata startowa zawiera: numer startowy / chip do pomiaru czasu (zwrotny) / zabezpieczenie medyczne na trasie /koszulkę techniczną/punkty odżywiania/medal na mecie /depozyt /Transport z Palafiere do Arco/Transport z mety na start.

Zapraszamy na stronę biegu Move it Garda.

Portal www.runandtravel.pl jest polskim patronem medialnym Move it Garda.

RUNANDTRAVEL _ male do netu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *