24 października 2017 By Slider, TRAVEL With 1896 Views

Pierwszy w Polsce Brand Corner marki Fjällräven.

27 października 2017 r w poznańskim sklepie Trekker Sport otwarty zostanie Brand Corner marki Fjällräven. Wyjątkowo tego jednego dnia przy doborze odpowiedniego sprzętu górskiego i podróżniczego będzie można skorzystać z porad Mateusza Waligóry – podróżnika, dziennikarza i ambasadora marki w Polsce. Na pierwszych klientów, którzy zakupią produkty szwedzkiej marki czekają prezenty – plecaki Kånken w najnowszych kolorach sezonu.

Szwedzka marka, która od ponad 50 lat produkuje odzież i sprzęt outdoorowy, zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Jednym z czynników wpływających na wzrost zainteresowania produktami z liskiem jest rosnąca świadomość miłośników outdooru na temat tego, jak istotne są zasady zrównoważonego rozwoju przy produkcji odzieży, obuwia i ekwipunku.

Fjällräven od początku swojego istnienia stawia sobie za cel tworzenie sprzętu do spędzania czasu w otoczeniu natury, w ramach ekologicznego i odpowiedzialnego społecznie procesu produkcji. Kierując się dewizą: „Nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednie ubrania”, oferuje produkty, które pozwalają cieszyć się naturą bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Fjällräven to synonim trwałości, funkcjonalności, odpowiedzialnej produkcji, a przy tym ponadczasowego skandynawskiego stylu.

Pierwszy w Polsce brand corner marki Fjällräven zostanie otwarty w piątek, 27 października 2017 r., w sklepie Trekker Sport w Poznaniu. W tym dniu na kilkunastu pierwszych klientów, którzy zakupią produkty szwedzkiej marki za min. 600 zł, czekają kultowe plecaki Kånken w najnowszych kolorach.

Mateusz Waligóra / fot. materiały prasowe

W godz. 16:30–18:30 ambasador marki Fjällräven, Mateusz Waligóra, znany podróżnik, autor książki „TREK. Od marzenia do przygody. Wszystko o podróżowaniu”, będzie doradzał klientom w kwestii wyboru sprzętu na ich górskie i podróżnicze przygody.

Zapraszamy serdecznie do sklepu Trekker Sport w Poznaniu, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 12.

/informacja prasowa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *