22 sierpnia 2017 By RUNSTYLE, RZECZY, Slider With 5141 Views

Spodnie wodoodporne Trail marki Kalenji

Oddychające, lekkie, wygodne, przyjemne w dotyku… W sprzedaży pojawiły się właśnie membranowe spodnie trailowe marki Kalenji. Zapraszamy na prezentację.

W ubiegłym roku podczas prezentacji nowości Kalenji w ramach imprezy biegowej Festival des Templiers we Francji mieliśmy okazję poznać plany sprzedażowe marki na drugą połowę 2017 roku. Biorąc pod uwagę fakt, że w ciągu ostatniego roku marka Kalenji wprowadziła wiele interesujących propozycji dla biegaczy trailowych, tym bardziej byliśmy ciekawi jesiennych nowości, w tym właśnie spodni. Pierwsze zdjęcia jeszcze bardziej zwiększyły naszą ciekawość. W końcu doczekaliśmy się i spodnie – dzięki uprzejmości marki Kalenji – są już u nas w redakcji.

spodnie trailowe wodoodporne Kalenji

Pierwsze wrażenie po wyjęciu z paczki? Spodnie są lekkie (rozmiar L waży 174 g) i bardzo przyjemne w dotyku. Ich dużą zaletą jest nie tylko waga, ale i fakt, że możemy spakować je do tylnej kieszonki spodni i w razie potrzeby albo wyjąć z biegowego plecaka albo je do niego włożyć.

3

4

11

Spodnie w pasie mają ściągacz z gumki oraz dodatkowo do regulacji sznurek. Z tyłu spodni umieszczona jest kieszonka zapinana na rzep, w którą – jak już zostało wspomniane powyżej – można schować spodnie. Z tyłu spodni – na wysokości zgięcia w kolanach – wszyte są gumki dopasowujące spodnie do nogi.

spodnie trailowe wodoodporne Kalenji

10

Po bokach mamy długie suwaki ułatwiające zdejmowanie spodni bez konieczności zdejmowania butów. Na nogawkach znajdują się również elementy odblaskowe.

5

7

9

Materiał, z którego zostały uszyte spodnie jest taki sam jak materiał znanej już biegaczom kurtki wodoodpornej Trail. Membrana użyta w obydwu produktach zapewniająca wodoodporność i oddychalność 10 000 / 10 000 oraz klejone szwy spełniają wymagania sprzętowe większości biegów trailowych (w tym UTMB).

spodnie trailowe wodoodporne Kalenji

spodnie trailowe wodoodporne Kalenji

Spodnie dostępne są zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej. W obu przypadkach w sprzedaży jest kolor czarny. Dostępne rozmiary to: S, M, L, XL oraz 2XL.

Cena: 149, 99 zł

1 Responses

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *