2 maja 2018 By RUNSTYLE, RZECZY With 2302 Views

Sport HG – hiszpańska marka odzieży biegowej już w Polsce.

Sport HG – hiszpański producent profesjonalnej odzieży biegowej przeznaczonej w szczególności do biegania w terenie – zawitał do Polski. Część kolekcji dostępna jest już u dystrybutora Sport HG w Polsce – Norafsport. W materiale przedstawiamy kilka wybranych produktów z oferty.

2.05.2018 r.

Markę tę znają biegacze na całym świecie. Sport HG – hiszpański producent profesjonalnej odzieży biegowej przeznaczonej w szczególności do biegania w terenie – to bowiem partner techniczny takich biegów jak: MIUT Madeira Islands Ultra Trail, Transgrancaria czy też zbliżających się właśnie Trail World Championships podczas Penyagolosa Trails 2018.

Marka Sport HG – dzięki polskiemu dystrybutorowi Norafsport – zawitała w tym roku również do Polski. Część kolekcji dostępna jest już na stronie dystrybutora – www.norafsport.pl. Kolekcję marki będzie można również zobaczyć w maju i czerwcu na polskich biegach, których marka została partnerem technicznym, m.in. na Ultraroztoczu (www.ultraroztocze.pl) czy też nowym biegu Przehyba trail (www.przehybatrail.pl).

Poniżej przedstawiamy kilka produktów z oferty.

Damskie leginsy FLOW

  • Damskie leginsy za kolano z serii Technical Line z 85%  Climatherm® (inteligentna termoregulacja, szybkie wchłanianie i odparowywanie potu, eliminacja nieprzyjemnych zapachów.
  • Ochrona przed promieniami UVA i wysoki komfort, bez otarć i podrażnień.
  • Cena: 139 zł

Leginsy unisex NEON


Według dystrybutora, to idealna alternatywa na długie biegi w górach podczas ciepłej pogody.

  • Włókno Climatherm®: inteligentna termoregulacja, absorpcja i szybkie odparowanie potu i eliminacja nieprzyjemnych zapachów. Ochrona przed promieniami UVA i wysoki komfort, bez otarć i podrażnień.
  • Włókno węglowe Tech-Carbon: eliminuje elektryczność statyczną z ciała, zmniejsza zmęczenie mięśni, stężenie kwasu mlekowego i liczbę uderzeń na minutę.
  • Skraca czas regeneracji i możliwość urazów mięśni.
  • Mikroperforacja: poprawia oddychalność i lekkość poprzez cięcie materiału Climatherm®.
  • Cena: 169 zł

 

Koszulka HG RACE /damska i męska/

  • Koszulka z zastosowaniem włókna Climatherm®, charakteryzującego się termoregulacją, doskonałym transportem wilgoci z ciała na zewnątrz koszulki. Włókno to eliminuje również nieprzyjemny zapach.
  • Cena: 119 zł

Więcej produktów na stronie sklepu dystrybutora www.norafsport.pl. Pełna kolekcja na stronie producenta www.sporthg.com.

Zdjęcia: www.sporthg.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *