30 sierpnia 2017 By RUNSTYLE, RZECZY, Slider With 1383 Views

Thoni Mara. Ultralekkie koszulki biegowe bez rękawów.

Jeżeli szukasz ultralekkiej, odprowadzającej wilgoć koszulki do biegania w letnie, a nawet upalne dni, koszulka bez rękawów Thoni Mara może spełnić Twoje oczekiwania. Nasze spełniła.

Większość biegowych koszulek bez rękawów, w których biegaliśmy do tej pory miała luźny, nie przylegający do ciała krój. Kiedy więc pierwszy raz przymierzyliśmy koszulki Thoni Mara zastanawialiśmy się, czy nie za bardzo do ciała przylegają, czy podczas biegu ciało będzie w nich swobodnie oddychać, a ruchy będą nieskrępowane. Całe szczęście na zastanawianiu się skończyło.

Koszulki do ciała przylegają, ale nie dają uczucia nieprzyjemnego i niekomfortowego podczas biegu opinania. Wręcz przeciwnie. Nawet w letni, upalny dzień – a pierwszy raz mieliśmy je na sobie podczas 21 km w ramach imprezy Bieg Szlak Trafi, kiedy temperatura dochodziła do 30 stopni – sprawiają wrażenie jakby ich na ciele w ogóle nie było. To zapewne zasługa niezwykle przyjemnego w dotyku materiału, z którego koszulki są wykonane i jego właściwości.

Koszulka Thoni Mara_2

Koszulka Thoni Mara _3

Jak czytamy, koszulki wykonane są z użyciem materiałów High-Techfaser NILIT® BREEZE®. Dzięki użyciu nici z tej technologii koszulka zapewnia lepszy efekt chłodzenia. Dodatkowo, są szybkoschnące i idealnie oddają wilgoć na zewnątrz. Dużym plusem jest fakt, że nawet biegając w upale nie mamy poczucia, że koszulka jest przepocona. Warto również wspomnieć, że dzięki płaskim szwom koszulka nie obciera ciała w  czasie ruchu. Pierwsze prania również ma za sobą. „Znosi” nie tylko delikatne pranie ręczne ale i pranie w pralce w trybie „sport”. Nie próbujcie tylko jej prasować.

Koszulka Thoni Mara _5

Od naszego pierwszego biegania w koszulkach Thoni Mara upłynęła już chwila. Mieliśmy okazję pobiegać w nich w równie upalne dni podczas naszych treningów i mieć je również na sobie jako pierwsza warstwa pod lekką, biegową kurtką. Jeżeli więc szukasz ultralekkiej, odprowadzającej wilgoć koszulki do biegania w letnie, a nawet upalne dni, koszulka bez rękawów Thoni Mara może spełnić Twoje oczekiwania. Nasze spełniła.

/W koszulkach mamy okazję biegać dzięki sklepowi Norafsport i marce Thoni Mara/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *