5 stycznia 2017 By POLSKIE DROGI, Slider With 3189 Views

Trenuj z Asics do Orlen Warsaw Marathon 2017

8 stycznia rozpoczynają się cotygodniowe bezpłatne treningi z firmą Asics przygotowujące do Orlen Warsaw Marathon 2017. Biegaczy w 10 polskich miastach będą ćwiczyć pod okiem profesjonalnych trenerów z sieci Sklep Biegacza. Treningi potrwają do 9 kwietnia br.

Orlen Warsaw Marathon 2017 odbędzie się 23 kwietnia, ale przygotowania do biegu ruszają już 8 stycznia o godz. 10.00. Treningi będą organizowane w 10 polskich miastach: Bydgoszczy, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Płocku. Trenerzy ze Sklepu Biegacza będą czekać na początkujących i zaawansowanych.

Uczestnicy, którzy uzyskają 70% frekwencję, dostaną kod rabatowy zwalniający z opłaty za pakiet startowy – do wykorzystania dla siebie lub na prezent dla kogoś bliskiego.

Podczas treningu będzie również możliwość bezpłatnego skorzystania ze sprzętu firmy ASICS – Foot ID, czyli trójwymiarowego skanowania stopy biegacza. Dodatkowo na chętnych czekać będą także testy obuwia sportowego.

Plan treningowy opracował czołowy polski maratończyk i autorytet w dziedzinie biegania – Jerzy Skarżyński. Szczegóły dotyczące lokalizacji i planu treningowego dostępne są na www.orlenmarathon.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *