22 listopada 2021 By POLSKIE DROGI With 1184 Views

Charytatywne 24h Mistrzostwa Świata Zielonego Lasu 2021

W dniach 26-27 listopada 2021 r. w Żarach odbędzie się druga edycja imprezy charytatywnej „24h Mistrzostwa Świata Zielonego Lasu 2021”.


22 listopada 2021 r.

W ostatni weekend listopada grupa czterech biegaczy – Damian Szukała (Patron portalu runandtravel.pl) Andrzej Nóżka Grzegorz Wasiak oraz Paweł Andrzejewicz (Patron portalu runandtravel.pl) – będzie biegała po trasie Crossu po Zielonym Lesie przez 24h. A wszystko w pięknym celu! Panowie już po raz kolejny pomogą bezdomnym zwierzętom. Pomóc możesz i Ty!

  • Kiedy: 26-27 listopada 2021 r. / od godz.18.00
  • Gdzie: Basen przy ulicy Źródlanej, Żary
  • Cel akcji: biegacze zbierają karmę i koce na zimę dla zwierząt, które przekażą Miejskiemu Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Żarach.
  • Kto może wziąć udział w akcji: Każdy! Jeśli okaże się, że zostaną wprowadzone obostrzenia sanitarne, każdy biegnie, idzie, spaceruje sam i przestrzega zasad, jakie będą nakazane w dniu organizacji Mistrzostwa.
  • Jak wziąć udział: w dniu Mistrzostw, przynosząc rzeczy dla zwierzaków, biegnąc lub tylko wspierając darami akcję. Jeżeli ktoś nie może dojechać w tym dniu, kontaktuje się z organizatorami a oni przyjeżdżają i odbierają fanty. Każdy darczyńca otrzyma od organizatorów pamiątkowy dyplom.

Link do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/1pOvS21Ib

Impreza odbędzie się już po raz drugi. W 2020 roku najwięcej kilometrów przebiegł Damian – w ciągu 24 h pokonał 154 km. W czasie trwania imprezy udało się zebrać 272 kg suchej karmy dla psa, 36 kg mokrej karmy, 29 kg karmy dla kota i po kartonie przysmaków, dywany, kołdry, poduszki i legowisko dla kota.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *