Konkurs dla pasjonatów wypraw

19 maja 2022 By Slider, TRAVEL With 2302 Views

Chiruca Expedition V – głosowanie trwa do końca maja!

Na profilu Chiruca-Outdoor na Facebooku trwa właśnie etap głosowania na wyprawy, które zostały zgłoszone do 5. edycji projektu Chiruca Expedition. Jak każdego roku aż pięć zwycięskich wypraw otrzyma wsparcie sprzętowe w postaci niezawodnych, hiszpańskich butów Chiruca.


19.05.2022 r.

Pierwsza edycja projektu zapoczątkowanego w 2018 roku cieszyła się sporym zainteresowaniem. Laureaci odwiedzili włoskie via-ferraty, Alpy Begamskie, Kilimandżaro, mama z nastoletnią córką odwiedziły 46 stolic Europy oraz zdobyto 100 szczytów na setną rocznicę Niepodległości Polski.

Druga edycja była rekordowa – zgłoszonych zostało ponad 30 wypraw! Buty marki Chiruca odwiedziły Oman i Nepal podczas podróży poślubnej, przeszły wschodniokarpacką część Głównego Szlaku Beskidzkiego (po stronie ukraińskiej), słynny korsykański szlak G20, Główne Szlaki Polski wraz z całą rodziną a także odwiedziły Gruzję.


Czym jest Chiruca Expedition? Przeczytaj o projekcie na runandtravel.pl.


Etap zgłoszeń do trzeciej edycji Chiruca Expedition przypadł na trudny dla wszystkich czas lockdownu i pandemii. Mimo tego udało się zrealizować przejście piesze najdłuższym słowackim szlakiem z przełęczy Dukielskiej do Bratysławy czy udanie się minivanem na północ czy zdobycie szczytów Korony Gór Polski.

W ramach zeszłorocznej, czwartek edycji uczestnikom udało się zdobyć świętą górę Ararat, przejść Camino Norte, udać się w pielgrzymkę Camino z Litwy przez Polskę czy wielokrotnie zdobyć Romankę w Beskidzie Żywieckim.

Tylko do końca maja 2021 roku trwa głosowanie na wyprawy, które zostały zgłoszone do piątej edycji. Są to:

Aż 5 z powyższych projektów otrzyma buty Chiruca, które pomogą w trakcie podróży i następnie będą służyć przez długie lata. Wyprawa, która otrzyma największą ilość polubień na Facebooku, zostanie zwycięzcą projektu. Prócz tego przedstawiciele organizatora, wybiorą dodatkowe dwie wyprawy wśród kolejnych dziewięciu, które zdobędą największą ilość polubień, ponadto wybiorą dwie wyprawy wśród wszystkich, które zostały zgłoszone.

Jeśli chcesz wspomóc swoich faworytów nie czekaj do ostatniej chwili i już dziś zagłosuj na Twoim zdaniem najciekawszą wyprawę (wystarczy polubić zdjęcie opisujące odpowiednią wyprawę znajdujące się w albumie do głosowania).

ALBUM DO GŁOSOWANIA

 

Tags :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *