24 lipca 2020 By GÓRY & ULTRA, Slider With 815 Views

Columbia zaprasza na wirtualne zawody „Wokół Mont Blanc”

Zbierz 170 km oraz 10000 m+ przewyższenia i wygraj nagrody od Columbia Sportswear partnera UTMB® .

Pandemia COVID-19 pokrzyżowała plany startowe wielu biegaczom. W tym roku nie spotkamy się m.in. w Chamonix podczas UTMB®, największego święta trail runningu na świecie. Aby podtrzymać ducha sportowej rywalizacji Columbia Sportswear oraz Marcin Świerc, zwycięzca TDS w 2018 roku i ambasador marki w Polsce, zapraszają wszystkich biegaczy do wzięcia udziału w wirtualnych zawodach „Wokół Mont Blanc”.

foto Jan Nyka

Rywalizacja będzie trwała od 1 do 31 sierpnia, a więc w miesiącu, w którym co roku odbywa się festiwal UTMB®. Aby wziąć udział w wirtualnych zawodach „Wokół Mont Blanc” należy posiadać profil biegacza na stronie RateMyTrail.com, na której w w/w przedziale czasowym rejestrowane będą szczegóły aktywności biegowych. Aby ukończyć wydarzenie uczestnik musi pokonać łączny dystans odpowiadający flagowemu biegowi UTMB® – 170 km oraz uzyskać minimum +10 000 m przewyższeń. Uczestnicy mają pełną dowolność w wyborze tras biegowych, co oznacza, że aktywności mogą być realizowane w Polsce, jak i za granicami kraju. Co ważne, mogą to być kilometry i przewyższenia zbierane w ramach indywidualnych biegów, jak również startów w zawodach.

—————————————————————————————————–

Nagrody

Trzy pierwsze osoby, które ukończą wymagany dystans i zbiorą minimum + 10000m przewyższeń, otrzymają od Columbia Sportswear możliwość wyboru nagród rzeczowych z kolekcji Montrail do łącznej wartości 1000 PLN. Wśród pozostałych finiszerów i finiszerek zostanie rozlosowanych 10 koszulek biegowych z kolekcji Columbia Montrail. Na liście nagród jest też poradnik „Czas na ultra. Biegi górskie metodą Marcina Świerca” z dedykacją autora.

„Mocno kibicuję temu projektowi, bo to świetna okazja dla biegaczy, by sprawdzili swoją kondycję fizyczną, ale przede wszystkim by nie tracili motywacji do treningów i pobijania własnych rekordów. Niech wygra radość biegania. Głowa do góry i w góry!” – powiedział Marcin Świerc, ambasador Columbia Sportswear w Polsce.

Szczegółowe informacje oraz regulamin wirtualnych zawodów „Wokół Mont Blanc” jest dostępny na stronie http://ratemytrail.com/virtual-race/dookola-mont-blanc-2020

Columbia jest partnerem UTMB® od 2016 roku.

/informacja prasowa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *