Marco Olmo

25 lutego 2016 By GÓRY & ULTRA, Slider With 3447 Views

Marco Olmo na Dolomiti Extreme Trail 2016.

Marco Olmo, żywa legenda ultra biegów, będzie gościem specjalnym podczas czwartej edycji Dolomiti Extreme Trail. Tym razem nie wystartuje. Będzie jednak obecny podczas wszystkich dni imprezy. Ze wskazówkami Marco Olmo, ukończenie Dolomiti Extreme Trail może być łatwiejsze.

Marco Olmo to znany sportowiec z Piemontu, świetny ultra-biegacz. W jego wspaniałej karierze biegowej bezsprzecznie do największych osiągnięć należy dwukrotne zwycięstwo w UTMB w 2006 i 2007 roku. Wielokrotnie zwyciężał również w Grand Raid du Cro Magnon, stawał na podium Marathon des Sables. Brał też udział i stawał na podium w wielu innych biegach oraz rajdach.

olmo1

Marco Olmo

Spotkać się z Marco, porozmawiać i zaczerpnąć porady będzie można zarówno 9, jak i 10 czerwca. Przewidziane są również dwa treningi z udziałem Marco (9 czerwca / godz. 17.00 oraz 10 czerwca/ godz:9.30)
9 czerwca (czwartek) wieczorem w kinie Dont odbędzie spotkanie, podczas którego opowie o swoich dokonaniach i karierze biegowej. Natomiast 10 czerwca (piątek) będzie gościem konferencji, podczas której zostanie zaprezentowana elita biegaczy DXT 2016.

Marco Olmo

Więcej informacji na temat biegu znajdziecie na naszej stronie TU oraz na stronie biegu TU.

Dolomiti Extreme Trail bieg ultra Włochy 1

Tags : ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *