12 stycznia 2021 By RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 19507 Views

Patroni portalu Runandtravel.pl

Jaka jest idea Patronite.pl? Bardzo prosta! To regularne comiesięczne finansowe wspieranie ulubionych Twórców czy też projektów. I nie ma znaczenia, czy wpłacisz 7 zł miesięcznie czy 25. Dzięki Twojemu wsparciu projekty takie jak Runandtravel.pl mogą się rozwijać.

Biegowa piona! To my. Monika Bartnik i Andrzej Gałązka. 8 lat temu z pasji do biegania, podróżowania i pisania stworzyliśmy portal www.runandtravel.pl i od ponad 2 lat tworzymy Magazyn on line „Runandtravel.pl”. Znajdziesz u nas solidną dawkę biegowych, outdoorowych i podróżniczych inspiracji oraz praktyczne informacje, które pomogą Ci łączyć bieganie z podróżowaniem.

Nasz portal powstał z pasji, a nie w oparciu o biznesowy brief. I to właśnie pasja napędza nas do pracy każdego dnia, ale nieocenione jest również Wasze wsparcie – naszych Czytelników.

Ideą Patronite.pl jest regularne comiesięczne finansowe wspieranie ulubionych Twórców czy też projektów. I nie ma znaczenia, czy wpłacisz 7 zł miesięcznie czy 25. Dzięki Waszemu wsparciu takie projekty jak Runandtravel.pl mogą się rozwijać. Fajnie jest mieć poczucie, że dokłada się swoją cegiełkę i dzięki temu portal, który jest na co dzień obecny w Waszym biegowym życiu, będzie mógł nadal istnieć.

Wasz wsparcie pozwoli nam jeszcze więcej naszej energii i czasu przekierować na tworzenie dla Was w ramach portalu www.runandtravel.pl i bezpłatnego Magazynu on line jeszcze większej ilości atrakcyjnych i inspirujących treści skupionych wokół tematyki biegowej, outdoorowej i podróżniczej.

Ważną częścią idei Patronite jest docenianie Patronów. Oprócz korzyści, o których przeczytacie w opisach do poszczególnych progów, staramy się dokładać coś ekstra. Naszym Patronom przekazujemy między innymi kody rabatowe na zakupy czy też pakiety startowe na biegi zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Już dzisiaj wspierają Runandtravel.pl:

 1. Paweł Andrzejewicz
 2. Jerzy Badowski
 3. Paweł Banaszak
 4. Grzegorz Baran
 5. Przemek Barnowski
 6. Adam Bartosiewicz
 7. Rad Def Lunatycy
 8. Michał Drozd
 9. Paweł Dwornicki
 10. Mariusz Kołodziej
 11. Andrzej Kowalik
 12. Mikołaj Lasek
 13. Beata Łopatkiewicz
 14. Tomasz Kik
 15. Rafał Kruzel
 16. Agnieszka Markiewicz
 17. Adam Mucha
 18. Dominik Podgórski 
 19. Janusz Raczyc
 20. Edyta Rychcik-Zygadło
 21. Bogdan Sądel
 22. Ewa Siwoń
 23. Dariusz Skwarski
 24. Patryk Sławiński
 25. Damian Szukała
 26. Sebastian Szotowicz
 27. Agata Szymańska
 28. Wojtek Weinert
 29. Lechu Winiar
 30. Rafał Wos
 31. Tomasz Zyśko

Dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie naszą pracę!

Jeśli również i Ty uważasz, że publikowane na naszej stronie treści są wartościowe, możesz zostać naszym Patronem i dobrowolną wpłatą wspierać finansowo rozwój www.runandtravel.pl i naszą codzienną pracę.

Wejdź na nasz profil (kliknij baner poniżej) i zobacz, jak możesz dołączyć do naszych Patronów. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *