12 stycznia 2021 By RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 15670 Views

Patroni portalu Runandtravel.pl

Jaka jest idea Patronite.pl? Bardzo prosta! To regularne comiesięczne finansowe wspieranie ulubionych Twórców czy też projektów. I nie ma znaczenia, czy wpłacisz 7 zł miesięcznie czy 25. Dzięki Twojemu wsparciu projekty takie jak Runandtravel.pl mogą się rozwijać.

Biegowa piona! To my. Monika Bartnik i Andrzej Gałązka. 8 lat temu z pasji do biegania, podróżowania i pisania stworzyliśmy portal www.runandtravel.pl i od ponad 2 lat tworzymy Magazyn on line „Runandtravel.pl”. Znajdziesz u nas solidną dawkę biegowych, outdoorowych i podróżniczych inspiracji oraz praktyczne informacje, które pomogą Ci łączyć bieganie z podróżowaniem.

Żeby dostarczać Wam najnowsze informacje i kolejną porcję inspiracji, pracujemy codziennie. Praca nad tworzeniem portalu www.runandtravel.pl i bezpłatnego Magazynu on line „Runandtravel.pl” to więcej niż etat. Z jedną – wcale nie taką małą – różnicą… Nie mamy pracodawcy… Nasz portal powstał z pasji, a nie w oparciu o biznesowy brief. I to właśnie pasja napędza nas do pracy każdego dnia, ale nieocenione jest również Wasze wsparcie – naszych Czytelników.

Ideą Patronite.pl jest regularne comiesięczne finansowe wspieranie ulubionych Twórców czy też projektów. I nie ma znaczenia, czy wpłacisz 7 zł miesięcznie czy 25. Dzięki Waszemu wsparciu takie projekty jak Runandtravel.pl mogą się rozwijać. Fajnie jest mieć poczucie, że dokłada się swoją cegiełkę i dzięki temu portal, który jest na co dzień obecny w Waszym biegowym życiu, będzie mógł nadal istnieć.

Wasz wsparcie pozwoli nam jeszcze więcej naszej energii i czasu przekierować na tworzenie dla Was w ramach portalu www.runandtravel.pl i bezpłatnego Magazynu on line jeszcze większej ilości atrakcyjnych i inspirujących treści skupionych wokół tematyki biegowej, outdoorowej i podróżniczej.

Ważną częścią idei Patronite jest docenianie Patronów. Oprócz korzyści, o których przeczytacie w opisach do poszczególnych progów, staramy się dokładać coś ekstra. Naszym Patronom przekazujemy między innymi kody rabatowe na zakupy czy też pakiety startowe na biegi zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Już dzisiaj wspierają Runandtravel.pl:

 1. Jerzy Badowski
 2. Paweł Banaszak
 3. Grzegorz Baran
 4. Przemek Barnowski
 5. Adam Bartosiewicz
 6. Piotr Chachaj
 7. Rad Def Lunatycy
 8. Michał Drozd
 9. Andrzej Gąsiorowski
 10. Piotr Kamiński
 11. Tomasz Kik
 12. Mariusz Kołodziej
 13. Andrzej Kowalik
 14. Rafał Kruzel
 15. Mikołaj Lasek
 16. Beata Łopatkiewicz
 17. Agnieszka Markiewicz
 18. Adam Mucha
 19. Janusz Raczyc
 20. Marcin Ramotowski
 21. Edyta Rychcik-Zygadło
 22. Bogdan Sądel
 23. Ewa Siwoń
 24. Dariusz Skwarski
 25. Patryk Sławiński
 26. Przemysław Strąk
 27. Damian Szukała
 28. Agata Szymańska
 29. Wojtek Weinert
 30. Lechu Winiar
 31. Rafal Wos
 32. Tomasz Zyśko

Dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie naszą pracę!

Jeśli również i Ty uważasz, że publikowane na naszej stronie treści są wartościowe, możesz zostać naszym Patronem i dobrowolną wpłatą wspierać finansowo rozwój www.runandtravel.pl i naszą codzienną pracę.

Wejdź na nasz profil (kliknij baner poniżej) i zobacz, jak możesz dołączyć do naszych Patronów. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *