12 stycznia 2021 By RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 1920 Views

Patroni portalu Runandtravel.pl

Jaka jest idea Patronite.pl? Bardzo prosta! To regularne comiesięczne finansowe wspieranie ulubionych Twórców czy też projektów. I nie ma znaczenia, czy wpłacisz 7 zł miesięcznie czy 25. Dzięki Twojemu wsparciu projekty takie jak Runandtravel.pl mogą się rozwijać.

Biegowa piona! To my. Monika Bartnik i Andrzej Gałązka. 6 lat temu z pasji do biegania, podróżowania i pisania stworzyliśmy portal www.runandtravel.pl i od ponad 2 lat tworzymy Magazyn on line „Runandtravel.pl”. Znajdziesz u nas solidną dawkę biegowych, outdoorowych i podróżniczych inspiracji.

Żeby dostarczać Wam najnowsze informacje i kolejną porcję inspiracji, pracujemy codziennie. Praca nad tworzeniem portalu www.runandtravel.pl i bezpłatnego Magazynu on line „Runandtravel.pl” to więcej niż etat. Z jedną – wcale nie taką małą – różnicą… Nie mamy pracodawcy… Nasz portal powstał z pasji, a nie w oparciu o biznesowy brief. I to właśnie pasja napędza nas do pracy każdego dnia, ale nieocenione jest również Wasze wsparcie – naszych Czytelników.

Ideą Patronite.pl jest regularne comiesięczne finansowe wspieranie ulubionych Twórców czy też projektów. I nie ma znaczenia, czy wpłacisz 7 zł miesięcznie czy 25. Dzięki Waszemu wsparciu takie projekty jak Runandtravel.pl mogą się rozwijać. Fajnie jest mieć poczucie, że dokłada się swoją cegiełkę i dzięki temu portal, który jest na co dzień obecny w Waszym biegowym życiu, będzie mógł nadal istnieć.

Wasz wsparcie pozwoli nam jeszcze więcej naszej energii i czasu przekierować na tworzenie dla Was w ramach portalu www.runandtravel.pl i bezpłatnego Magazynu on line jeszcze większej ilości atrakcyjnych i inspirujących treści skupionych wokół tematyki biegowej, outdoorowej i podróżniczej.

Ważną częścią idei Patronite jest docenianie Patronów. Oprócz korzyści, o których przeczytacie w opisach do poszczególnych progów, staramy się dokładać coś ekstra. Naszym Patronom przekazujemy między innymi kody rabatowe na zakupy czy też pakiety startowe na biegi zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Już dzisiaj wspierają Runandtravel.pl:

 1. Jerzy Badowski
 2. Paweł  Banaszak
 3. Grzegorz Baran
 4. Przemek Barnowski
 5. Adam Bartosiewicz
 6. Piotr Chachaj
 7. Anna Czarna
 8. Michał Drozd
 9. Gabriela Gajdzińska
 10. Piotr Kamiński
 11. Tomasz Kik
 12. Mariusz Kołodziej
 13. Andrzej Kowalik
 14. Rafał  Kruzel
 15. Agnieszka Markiewicz
 16. Łukasz Marzec
 17. Tamara Mieloch
 18. Grzegorz Mikuła
 19. Marcin Napierała
 20. Maciej Paszke
 21. Dominik Podgórski
 22. Janusz Raczyc
 23. Marcin Ramotowski
 24. Ewa Siwoń
 25. Dariusz Skwarski
 26. Patryk Sławiński
 27. Kazik Sławiński
 28. Jacob Snochowski
 29. Przemysław Strąk
 30. Damian Szukała
 31. Agata Szymańska
 32. Małgorzata Tomik
 33. Wojtek Weinert
 34. Łukasz Wiesław
 35. Lechu Winiar
 36. Tomasz Zyśko

Dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie naszą pracę!

Jeżeli i Ty chcesz zostać naszym Patronem i wspierać naszą pracę, zajrzyj na profil Runandtravel.pl na Patronite.pl! LINK DO PROFILU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *