3 października 2017 By RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 1473 Views

Nie szukaj trailu „na drugim końcu świata”. Wygraj karnet na CITY TRAIL.

Organizatorzy CITY TRAIL już kolejny sezon skutecznie przekonują nas, że trailu niekoniecznie trzeba szukać na przysłowiowym drugim końcu świata. Przygoda z bieganiem w terenie może zacząć się już za naszymi drzwiami… Jeżeli chcesz się o tym przekonać i wystartować w jednym z biegów w ramach cyklu CITY TRAIL, weź udział w konkursie. Do wygrania są 3 karnety na 6 biegów w danym mieście.

30 września 2017 r. rozpoczęła się kolejna jesienno-zimowa edycja zawodów Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. 1o lokalizacji, 60 biegów i 6 miesięcy biegania. Cykl potrwa do 25 marca 2018 r. Szczegółowe informacje na temat CITY TRAIL – TU.

Co można wygrać?
Karnet na 6 biegów w ramach CITY TRAIL w danym mieście.  Wersja standard karnetu (z czapką, ale bez stałego chipa).

Jak wygrać?
1. Dołącz na Facebooku (fanpage runandtravel.pl) do wydarzenia „Nie szukaj trailu na „drugim końcu świata”. Wygraj karnet na CITY TRAIL”

2. Organizatorzy CITY TRAIL już kolejny sezon skutecznie przekonują nas, że trailu niekoniecznie trzeba szukać na przysłowiowym drugim końcu świata. Przygoda z bieganiem w terenie może zacząć się już za naszymi drzwiami… A gdzie i jak zaczął się Twój city trail? Na stronie wydarzenia napisz (lub opublikuj zdjęcie), gdzie i w jaki sposób zaczęła się Twoja przygoda z bieganiem terenowym w mieście?

3. Na publikację wpisu na stronie wydarzenia masz czas od 3 października (wtorek) do 6 października 2017 r. (piątek) do 23.59.

4. My subiektywnie wybierzemy 3 zdjęcia, która spodoba nam się najbardziej. Wyniki ogłosimy 7 października.

Fundatorem nagrody w konkursie jest organizator imprezy Citry Trail – Stowarzyszenie Sport dla Każdego.

Portal www.runandtravel.pl jest patronem medialnym jesienno-zimowej edycji CITY TRAIL.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *