1 października 2020 By LUDZIE, RUNSTYLE, Slider With 1868 Views

Pomóżmy Przemkowi wrócić do zdrowia.

Przemek Walukiewicz zawsze wszędzie jeździł na rowerze. Deszcz, śnieg czy skwar, ale ten jeden raz zmienił decyzję, żeby odpocząć przed zawodami Barbarian Race następnego dnia… Niestety podczas tej podróży uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Dzisiaj Rodzina i Przyjaciele Przemka zbierają fundusze na jego leczenie i rehabilitację.

————————————————————————————————————————

Ola Orkwiszewska | 1.10.2020 r.

Chciał pobiec na zawodach z moim Tatą – pchać go na wózku do mety, ile sił w sercu. Chciał wnieść ze mną Tatę na Babią Górę, bo ten o tym marzył… Nasza przyjaciółka płakała za ukochanym kotem, bo się zgubił o 3 w nocy… Przemek przyszedł pod dom i gotowy był na poszukiwania… Taki jest Nasz Przemek. Zawsze gotowy, by pomagać, zawsze! Bardzo go kochamy, jest mi/nam jak brat.

Przemek jest wyjątkowym człowiekiem, dobrym, szczerym do bólu jak mało kto. Utalentowany sportowiec i Ktoś, kto szuka w sporcie tego, co najlepsze. Zainspirowany sztukami walki, piłką nożną, po biegi asfaltowe, górskie i te, które uwielbia – przeszkodowe. Liczne biegi charytatywne, maratony, górskie, ‚asfaltowe’, na których często zajmował wysokie lokaty i podium.

Teraz to On potrzebuje pomocy, a my prosimy Was o wsparcie. Przemek uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu jako pasażer. Zawsze wszędzie jeździł na rowerze – deszcz, śnieg czy skwar, ale ten jeden raz zmienił decyzję, żeby odpocząć przed zawodami Barbarian Race w dzień następny… Jest obecnie hospitalizowany w jednym z najlepszych szpitali urazowych w Polsce, w Sosnowcu – Szpital im. Św Barbary. Ma liczne urazy, pęknięcia i złamania (poważne, wielomiejscowe złamanie prawej ręki wymagające skomplikowanego zabiegu oraz rehabilitacji, uszkodzona jest miednica, kręgosłup w kilku miejscach, m.in. na odcinku szyjnym, uszkodzona nerka, nogi, …)
Zawsze Silny! Pełen wiary! Mocna głowa i serce! Was prosimy o wsparcie finansowe na leczenie i rehabilitację Przemka, żeby go postawić na nogi. Czas jest tutaj niebywałe istotny. Koszt leczenia i rehabilitacji szacowany jest na ok 50 tys. Całe Tychy i okoliczne miasta już ruszają żeby pomóc! Prosimy o Pomoc i wsparcie.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/4k5x9e

 

1 Responses

  1. Suuuper chłopak uczynny miły dobry o NORMALNY modlimy sie o powrót do zdrowia , musi dalej żyć , życie przed nim ,niech Bóg go ma w swojej opiece!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *