16 marca 2018 By Slider, TRAVEL With 2102 Views

#PopUpOasis – wygraj wycieczkę na Pustynię Negew w Izraelu!

8 marca 2018 roku, na targach turystycznych ITB w Berlinie, Ministerstwo Turystyki Izraela ogłosiło start konkursu #PopUpOasis, którego celem jest podkreślenie walorów turystycznych Pustyni Negew jako optymalnej zimowej destynacji dla turystów z Europy.

13.03.2018 r.

Pustynia Negew, z jej wspaniałym klimatem, znakomitymi możliwościami uprawiania sportów i unikalnymi krajobrazami, jest obecnie najgorętszym zimowym kierunkiem dla Europejczyków – powiedział Dyrektor Generalny Ministerstwa Turystyki Izraela, Amir Halevi podczas inauguracji konkursu. – Turyści, którzy kochają ekstremalne wyzwania, mogą skorzystać z oferty tanich lotów oraz wielu opcji zakwaterowania na pustyni i uprawiać sporty takie jak wspinaczka czy jazda górskimi rowerami od Morza Martwego aż po Morze Czerwone. Każdy może poczuć magiczny i niepowtarzalny klimat Pustyni Negew.

Konkurs wystartował 8 marca i potrwa do 25 marca 2018 r, a jego zwycięzcy otrzymają w nagrodę przelot w dwie strony z 3 noclegami (4-dniowy pobyt) na luksusowym campingu w Kraterze Ramon w samym sercu izraelskiej Pustyni Negew. Konkurs skierowany do mieszkańców Polski, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Szwecji oraz Finlandii jest częścią kampanii marketingowej „NEGEW: Prawdziwie Magiczna Pustynia”

Co trzeba zrobić, żeby wygrać? Zajrzyjcie na stronę www.visitnegev.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *