4 września 2019 By RUNSTYLE, RZECZY, Slider With 3361 Views

Premiera nowej kamizelki biegowej Zephyr Vest CamelBak® podczas UTMB 2019.

CamelBak® podczas tegorocznej edycji Ultra Trail du Mont Blanc zaprezentował nową kamizelkę biegową Zephyr Vest. 170-kilometrową trasę pokonał w niej zdobywca trzeciego miejsca – Scotty Hawker.

Podczas tegorocznej edycji UTMB marka CamelBak® – która jest jednym z partnerów Festiwalu – zaprezentowała Zephyr Vest, nową lekką i pojemną kamizelkę biegową. Kamizelka o pojemności 12 litrów zaprojektowana jest tak, by pomieścić całe wyposażenie, nawet na bardzo długie biegi. Każda z wersji jest wyposażona w gwizdek, bezpieczną kieszeń na telefon, kieszonki na żele i inne drobiazgi oraz dwie kieszenie na soft flaski. Kamizelka ma również możliwość zamontowania bukłaka, a na zewnątrz opcję przytroczenia kijów. Waga nowej Zephyr Vest to 200 g. Kamizelka będzie dostępna w sprzedaży na początku 2020 roku, a przewidywana cena to 139 €.

Nowa kamizelka biegowa ZephyrVest

Premierową kamizelkę na trasę założył zdobywca 3. miejsca na koronnym dystansie UTMB – Nowozelandczyk Scotty Hawker (Team Vibram), który jest sponsorowany przez CamelBak®.

Scotty Hawker / 3. miejsce UTMB

Drugi zawodnik sponsorowany przez CamelBak® – Xavier Thévenard (Asics) zajął w tym roku 2. miejsce (w ubiegłym roku zajął miejsce 1.). Xavier od czasu swojego debiutu na UTMB biega w kamizelkach CamelBack. W tym roku miał na sobie sprawdzoną już w roku ubiegłym Ultra Pro Vest.

Xavier Thévenard / 2. miejsce UTMB

To było niesamowite UTMB – powiedział Sebastian Ohrmann, CamelBak International Marketing Manager – Jesteśmy dumni z Xaviera i Scotty’ego, a także z wielu innych sportowców, którzy biegli w naszych kamizelkach podczas tego wydarzenia. Ta edycja była prawdopodobnie jedną z tych najgorętszych w historii, osiągających 35 °C w ciągu dnia. Jako oficjalny partner w zakresie nawadniania, cieszymy się, że mogliśmy pomóc wszystkim biegaczom za pośrednictwem naszych punktów nawadniających na trasie biegu.

/na podstawie materiałów prasowych/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *