Projekt biegowy The North Face i Strava

23 lutego 2021 By RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 435 Views

Projekt biegowy marki The North Face i aplikacji Strava

The North Face celebruje inaugurację nowej linii obuwia VECTIV™, łącząc siły z aplikacją Strava! Współpraca ma na celu zainspirować fanów biegania na całym świecie do ruszenia na ścieżki w pogoni za najlepszym znanym czasem.

——————————————————————————————————————————-

23.02.2021

W ciągu ostatnich 12 miesięcy sportowcy The North Face – wśród nich Pau Capell czy Fernanda Maciel – dzięki butom VECTIV™ ustanowili aż 17 nowych rekordów FKT (ang. Fastest Known Time – najlepszy znany wynik). W związku z utrzymującym się brakiem wydarzeń i odwołanymi imprezami biegowymi The North Face pragnie zapewnić nową alternatywę spragnionym wyzwań i konkurencji biegaczom.

Chcąc umożliwić bezpieczną rywalizację tysiącom osób, marka wspólnie ze Stravą aktywuje specjalne trasy biegowe w Berlinie, Londynie, Paryżu, Mediolanie oraz Barcelonie. Kolejne FKT będzie można zdobywać już od 25 lutego.

Ścieżki dostępne będą dla wszystkich użytkowników mających zainstalowaną aplikację Strava na swoim urządzeniu. Akcji towarzyszyć będą multimedialne reklamy w okolicy wyznaczonych tras, na których wyświetlane będą aktualne rekordy FKT i ich zdobywcy, a także ostatnie najszybsze wyniki.

Oprócz lokalnych tras w pięciu europejskich miastach The North Face rzuca biegaczom inne, miesięczne wyzwanie na Stravie, dostępne niezależnie od miejsca zamieszkania: wybiegać w marcu łączny dystans ponad 100 km. Każdy sportowiec, który osiągnie wspomniany cel, weźmie udział w losowaniu zestawów butów VECTIV™ i odzieży biegowej od The North Face. Nagrodą główną w wyzwaniu jest wyjazd na weekend treningowy w Alpach z udziałem członka teamu sportowców The North Face.

Lokalizacje tras The North Face X Strava

  • LONDYN: popularna biegowa lokalizacja ze wzniesieniem w parku Primrose Hill.
  • BERLIN: wzgórze na terenie Volkspark Humboldthain.
  • BARCELONA: wzgórze z obserwatorium astronomicznym, wybrane przez Pau Capella dla bardziej zaawansowanych sportowców.
  • MEDIOLAN: kręta ścieżka na wzniesieniu w Parco di Monte Stella.
  • PARYŻ: Lasek Buloński – Bois de Boulogne, nieopodal Lacs à Madrid.

/informacja prasowa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *