20 kwietnia 2018 By GÓRY & ULTRA, Slider With 884 Views

RIAÑO CAMP – jedna z atrakcji w ramach RIAÑO TRAIL RUN.

Jedną z atrakcji RIAÑO TRAIL RUN – 3-etapowego biegu górskiego w Hiszpanii, którego tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 15-17 czerwca 2018 r. – jest obóz RIAÑO CAMP, gdzie przez 4 dni mieszkają biegacze. Oczywiście ci, którzy wybiorą opcję nocowania w namiocie. W ubiegłym roku zdecydowało się na nią prawie 200 biegaczy.

RIAÑO CAMP to jedna z atrakcji RIAÑO TRAIL RUN – 3-etapowego biegu górskiego w Hiszpanii, którego tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 15-17 czerwca 2018 r. W ramach Riaño Trail Run biegacze będą mieli do pokonania łącznie ok. 91 km oraz + 7000 m / -6850 m przewyższeń. Bieg odbędzie się na terenie Parku Narodowego Fuentes Carrionas y Fuente Cobre – Montaña Palentina, Parku Regionalnego Picos de Europa i Regionalnego Parku Montañas de Riaño y Mampodre. Więcej o samym biegu przeczytacie na naszej stronie >>> TU oraz oczywiście na stronie organizatora >>> TU.

RIAÑO CAMP znajduje się na kempingu Riaño, w mieście Riaño, które położone jest w prowincji León, w Kastylii w północnej Hiszpanii). Na kempingu dostępna jest jadalnia, łazienki, prysznice oraz bar. UWAGA! Dla ułatwienia logistyki wszystkie namioty dostarczane i montowane są przez organizatorów. Biegacze muszą mieć ze sobą jedynie karimatę i śpiwór.

Riaño Camp: 150 Euro / cena obejmuje zakwaterowanie od 14 czerwca do 17 czerwca oraz Food Pack
Food Pack: 120 Euro /cena obejmuje tylko food pack – dla tych biegaczy, którzy nie chcą zostać na Riaño Camp, ale chcą wykupić Food Pack.
W ramach Food Pack: obiad powitalny (14 czerwca, czwartek), śniadanie, lunch, kolacja (15 czerwca, piątek), śniadanie, obiad, kolacja (16 czerwca, sobota), śniadanie i obiad (17 czerwca, niedziela).

  • Zapraszamy na fan page biegu >>> TU
  • Zapraszamy na profil na Instagramie >>> TU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *