24 stycznia 2020 By RUNSTYLE, WYDARZENIA With 962 Views

Top Outdoor & Sports Innovattions from Poland. ISPO Munich 2020

W dniach 26-29 stycznia 2020 roku podczas największych na świecie Międzynarodowych Targów Sprzętu i Mody Sportowej – ISPO Munich w ramach Polish Outdoor Group LOUNGE zaprezentowana zostanie wyjątkowa ekspozycja najbardziej innowacyjnych produktów outdoorowych oraz sportowych zaprojektowanych i wykonanych przez najlepsze polskie marki.

——————————————————————————————————————————————————————

W ramach POG LOUNGE (stoisko A3.122 / tym roku to prawie 100 m2) oprócz kawiarenki z doskonałą kawą oferowaną przez polską palarnię HAYB Speciality Coffee z Warszawy, strefy do spotkań oraz strefy hamakowego odpoczynku po intensywnym dniu targowym, zostanie zaprezentowana także wyjątkowa ekspozycja najbardziej innowacyjnych produktów outdoorowych oraz sportowych zaprojektowanych i wykonanych przez najlepsze polskie marki.

Projekt pod nazwą TOP OUTDOOR & SPORTS INNOVATIONS FROM POLAND realizowany jest pod egidą Polish Outdoor Group w ramach promocji polskich przedsiębiorstw outdoorowych i sportowych na rynkach zagranicznych. W ekspozycji udział bierze 10 polskich marek wybranych przez stowarzyszenie w oparciu o kryterium innowacyjności przy zachowaniu funkcjonalności produktu, technologii użytej do jego produkcji, a także zastosowanych surowców i rozwiązań.

W gronie uczestników projektu znajdą się zarówno marki będące wieloletnimi wystawcami na targach ISPO oraz innych międzynarodowych targach sportowych, których produkty zdobywały w przeszłości rozmaite nagrody i wyróżnienia w kraju i zagranicą, jak również nowe marki rozpoczynające swoją karierę na rynku międzynarodowym. Takiej prezentacji wspólnej najlepszych polskich produktów outdoroowo-sportowych, będącej zarazem doskonałą promocją polskiej branży outdoorowej, nie było jeszcze na żadnych targach. Będzie to zatem wydarzenie bezprecedensowe i ekspozycja, której odwiedzając targi ISPO 2020 w Monachium po prostu nie można przegapić.

Na targach ISPO wystawi się łącznie ok. 50 polskich firm.

——————————————————————————————————————————————————————

Zapraszamy do zapoznania się z markami, które pojawią się w ramach ekspozycji

TOP OUTDOOR & SPORTS INNOVATIONS FROM POLAND na stoisku Polish Outdoor Group (A3.122):

AEROSIZE, BRUBECK, COMODO, GOGGLE, LESOVIK, MAJESTY, MANASLU OUTDOOR, PAJAK, QBL, XBRAVE

Kliknij w okładkę! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *