13 lutego 2018 By RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 1553 Views

„Życiówka z Saucony” – marka Saucony zaprasza na treningi techniczne w całej Polsce

Marka Saucony wystartowała z projektem „Życiówka z Saucony”, który jest skierowany do biegaczy w całej Polsce. Bezpłatne treningi, w których może wziąć udział każdy niezależnie od stopnia zaawansowania, odbywają się pod czujnym okiem trenerów RunnersClub.pl. 

„Życiówka z Saucony” to nie tylko nowa grupa biegowa, ale przede wszystkim inicjatywa, która ma na celu pokonywanie przez uczestników własnych ograniczeń w oparciu o merytoryczny trening techniczny. Zajęcia zostaną uruchomione w sklepach stacjonarnych RunnersClub.pl w całej Polsce. Poza Warszawą, biegacze będą podnosić swoje umiejętności we Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie. Zajęcia w Warszawie będą odbywać się co dwa tygodnie pod okiem doświadczonych trenerów – Kamila Kamińskiego, Emila Kamińskiego oraz Wojciecha Rzywuckiego.

Trenerzy RunnersClub / fot. materiały prasowe

– Saucony jest jedną z niewielu marek na świecie, która koncentruje się wyłącznie na bieganiu, zgodnie z hasłem „Run Your World”. Produkty kojarzą się natomiast z techniczną perfekcją oraz ekscytującym designem. Poprzez nową inicjatywę, chcemy motywować biegaczy do konsekwentnego podnoszenia sobie poprzeczki. Z każdym biegiem jesteśmy w stanie być szybsi, lepsi, a jest to możliwe także dzięki odpowiedniemu sprzętowi, który jest dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Liczymy, że projekt będzie rozwijał się, a uczestnicy chętnie podejmą rzucone przez nas wyzwanie – powiedział Grzegorz Grzegorczyk, Sales&Marketing Director WPC Sport, wyłącznego dystrybutora marki Saucony w Polsce.

Społeczność skupiona wokół „Życiówki z Saucony” będzie mieć niepowtarzalną okazję, aby testować najnowsze modele butów, w których znalazła zastosowanie technologia EVERUN. Rewolucyjny materiał piankowy zapewnia ciągłą amortyzację, dzięki umiejscowieniu bliżej stopy, co powoduje, że biegacz odzyskuje nawet 83% energii.

/na podstawie informacji prasowej/

1 Responses

  1. Saucony Hurricane to były moje pierwsze buty biegowe. Trzy lata biegałem w trzech parach tego modelu.
    Bardzo mi podeszły wtedy. Fajnie, że startują z akcją, bo marka nie jest wybitnie popularna w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *