21 kwietnia 2022 By Europa, Slider With 2716 Views

META : Time : Trial – Malaga / Hiszpania

W  niedzielę 24 kwietnia 2022 w hiszpańskiej Maladze odbędzie się seria wyjątkowych biegów z udziałem czołowych sportowców marki ASICS. Celem jest ustanowienie rekordów życiowych na dystansach 5 km, 10 km i półmaratonu.


21.04.2022

META : Time : Trial

Wysokooktanowa seria biegów jest inspirowana kolarskim wyścigiem Tour de France. Wszystko po to, aby na trzech dystansach padło jak najwięcej rekordów życiowych za sprawą najnowszego modelu METASPEED+, który jest jedną z najważniejszych tegorocznych premier japońskiej marki. W wydarzeniu wezmą udział elitarni sportowcy ASICS z całego świata.

Na starcie stanie ponad 80 zawodników, na co dzień reprezentujących barwy ASICS. Przyjazd do Malagi zapowiedzieli między innymi Eilish McColgan, Boniface Kibiwott, Vicoty Chepngeno oraz Mohamed Katir. W wydarzeniu wezmą również udział Polacy – Adam Nowicki, Arkadiusz Gardzielewski oraz Damian Kabat. Zawody są certyfikowane przez światowy związek World Athletics.

Uczestnicy biegów wystartują w zupełnie nowych butach ASICS METASPEED+, które po raz pierwszy zostaną ujawnione opinii publicznej. Bazując na przełomowym sukcesie ubiegłorocznego modelu METASPEED, Instytut Sportu ASICS wykorzystał dane zebrane przez elitarnych sportowców, aby jeszcze bardziej udoskonalić produkt i tym samym zwiększyć szybkość biegaczy.

ASICS META : Time : Trials rozpocznie się w niedzielę o godz. 7:45.

Program i transmisja na żywo

Transmisja na żywo z imprezy META : Time : Trials będzie dostępna na stronie www.asics.com oraz na kanale marki na You Tube od godziny 07:30 czasu środkowoeuropejskiego w niedzielę 24 kwietnia.

Półmaraton
07:45 czasu środkowoeuropejskiego

Bieg na 10 000 m
09:10 czasu środkowoeuropejskiego

Bieg na 5000 m
10:00 czasu środkowoeuropejskiego
* Uwaga: godziny mogą ulec drobnym zmianom.

Lokalizacja i trasa

Hiszpańska Malaga, położona w pięknym regionie Costa del Sol, jest rajem dla biegaczy znanym z przyjaznego bieganiu klimatu, płaskiego terenu i łagodnych wzniesień.
Główna pętla imprezy META : Time : Trial znajdzie się w centrum Malagi. 
Półmaraton oraz biegi na 10 000 i 5000 metrów odbędą się na trasie o długości 2,5 km, na której na pewno padnie kilka rekordów.

ASICS METASPEED+ już wkrótce będą w limitowanej sprzedaży w Sklepie Biegacza.

/informacja prasowa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *