25 stycznia 2021 By POLSKIE DROGI, Slider With 749 Views

252 km w Puszczy Knyszyńskiej | Jarek Zajkowski | Indywidualny Projekt Biegowy

20 lutego 2021 roku – w ramach akcji Indywidualny Projekt Biegowy – na trasę w Puszczy Knyszyńskiej wyruszy Jarek Zajkowski.

—————————————————————————————————————————————————

Jarek Zajkowski | 25.01.2021 r.

W ramach akcji Indywidualny Projekt Biegowy planuję przebiec 252 km w Puszczy Knyszyńskiej. Trasa mojego biegowego projektu poprowadzona jest po trasie biegu Ultra Śledź 84 km, czyli pokonam Ultra Śledzia trzykrotnie. Dlaczego akurat taka trasa? Bo znam ją z zawodów, w których brałem udział. To niezwykle piękne widokowo miejsca w Puszczy. Nie biegnę jednak dla samych widoków, ale przede wszystkim dla mojego syna Krystiana , który ma autyzm.

Nazywam się Jarek Zajkowski, jestem z Białegostoku i biegam od 7 lat. Biegam dla pasji i dla rywalizacji. Mam wiele marzeń związanych z biegami ultra, ale mam czwórkę dzieci i czasami ciężko jest ułożyć jakiś plan, no ale daje radę!

———————————————————————————————————————————————–

Zainspiruj innych! Podziel się pomysłem Indywidualny Projekt Biegowy! (I.P.B.).

Na portalu www.runandtravel.pl kontynuujemy naszą akcję Indywidualny Projekt Biegowy, w ramach której będziemy publikować Wasze Indywidualne Projekty Biegowe (I.P.B.), realizowane tym razem w warunkach zimowych. Chcesz podzielić się swoim pomysłem na Indywidualny Projekt Biegowy? A może zrealizowałeś już Indywidualny Projekt Biegowy i chcesz zainspirować innych? Zapraszamy do publikacji na naszych łamach waszych projektów, wyzwań i wycieczek biegowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *