16 października 2014 By RUNSTYLE, RZECZY, Slider With 4254 Views

Active Life Energy w kapsułkach

Uzupełniamy elektrolity, redukujemy masę ciała, wspomagamy organizm w walce z wolnymi rodnikami, odżywiamy organizm w ciągu dnia oraz podczas snu. Prezentujemy cztery nowe preparaty kapsułkowe, które ALE Active Life Energy wprowadziło właśnie do oferty.

ALE HydroSalt (fot. materiały prasowe ALE)

ALE HydroSalt
(fot. materiały prasowe ALE)

Unikalnym produktem na polskim rynku jest ALE HydroSalt, przeznaczony do uzupełniania strat kluczowych elektrolitów, wynikających m.in. ze zwiększonej potliwości podczas wysiłku fizycznego. Dzięki wysokiej dawce łatwo przyswajalnych elektrolitów, takich jak: sód, wapń, magnez, potas czy chlor, ALE HydroSalt pozwala utrzymać optymalne nawodnienie organizmu, jednocześnie obniżając ryzyko pojawienia się skurczów mięśniowych.

ALE Shape! (fot. materiały prasowe ALE)

ALE Shape!
(fot. materiały prasowe ALE)

ALE Shape! to propozycja dla osób, chcących zredukować masę ciała, a także sportowców zmierzających do osiągnięcia docelowej wagi startowej. Stosowany przed i w trakcie wysiłku,ALE Shape! pobudza metabolizm organizmu i wspomaga wykorzystanie kwasów tłuszczowych jako źródła energii, przyczyniając się tym samym do redukcji tkanki tłuszczowej.

ALE AntiOxide (ot. materiały prasowe ALE)

ALE AntiOxide
(ot. materiały prasowe ALE)

Kolejną nowością jest ALE AntiOxide, wspomagający organizm w walce z wolnymi rodnikami. Unikalna formuła antyoksydacyjna, zawierająca kompleks witamin i minerałów, wzbogacona o kwas alfa-liponowy i astaksantynę, hamuje nadprodukcję wolnych rodników, przyśpieszając regenerację mięśni. Zmniejszona produkcja wolnych rodników opóźnia procesy starzenia i zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia oraz schorzeń zespołu metabolicznego. ALE AntiOxide zalecany jest w okresach intensywnego wysiłku fizycznego lub umysłowego, a także dla palaczy oraz osób starszych.

ALE NutriPack (fot. matriały prasowe ALE)

ALE NutriPack
(fot. matriały prasowe ALE)

ALE NutriPack to natomiast zestaw witaminowo-mineralny, który odżywia organizm w ciągu dnia oraz regeneruje w czasie snu. Formuła MorningPack uzupełnia niedobory witamin i aktywizuje organizm do działania, poprzez substancje czynne zawarte w wyciągu z buraka oraz wyciągu z korzenia żeń-szenia właściwego. Pobudzony w ten sposób organizm lepiej radzi sobie ze stresem i trudami życia codziennego. Przeznaczony do spożycia wieczorem EveningPack, uzupełnia dietę w kluczowe biopierwiastki oraz substancje fizjologicznie czynne zawarte w odżywczej chlorelli, wspomagając w ten sposób regenerację organizmu. Dodatkowo, zawarty w formule wyciąg z melisy łagodnie uspokaja i zmniejsza poziom stresu pod koniec dnia.

Zapraszamy również na stronę ALE Active Live Energy

Tags : , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *