9 stycznia 2017 By MIEJSCA, RUNSTYLE, Slider With 15174 Views

Adidas Runners Warsaw. Nowe miejsce na sportowej mapie Warszawy.

9 stycznia 2017 roku oficjalnie rozpoczął działalność Adidas Runners Warsaw. To nowe miejsce przy ul. Solec 38, stworzone z myślą o osobach uprawiających sport w Warszawie.

Adidas Runners Warsaw to 450 m kw. w samym centrum miasta zaprojektowane z myślą o osobach aktywnych. To miejsce bezpłatne i otwarte dla wszystkich, nie tylko dla biegaczy.

fot. materiały prasowe

Wewnątrz znajdują się szatnie, szafki, prysznice, duża sala do ćwiczeń z dostępem do różnorodnych akcesoriów treningowych (m.in. maty, kettle, skrzynie, itd.) oraz duża strefa chill.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Bezpłatne treningi i zajęcia ogólnorozwojowe

Adidas Runners Warsaw to jednak nie tylko miejsce, to przede wszystkim społeczność. – Naszym celem jest zintegrowanie środowiska ludzi, którzy uprawiają sport w Warszawie. Stworzyliśmy miejsce, w którym można komfortowo trenować, spotykać się i nawzajem inspirować – mówi Martyna Wiśniewska, kapitan Adidas Runners Warsaw.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Można wziąć udział w zróżnicowanych darmowych treningach prowadzonych przez dziewięciu ekspertów Adidas Running. Oprócz treningów biegowych, obywają się również zajęcia ogólnorozwojowe, funkcjonalne oraz joga. Można też po prostu przyjść i ćwiczyć samodzielnie.

fot.materiały prasowe

fot.materiały prasowe

Klub jest otwarty codziennie. W tygodniu w godzinach 12:00-22:00 (dodatkowo we wtorkowe i czwartkowe poranki w godz. 7:00 – 10:00), a w weekendy w godz. 8:00 – 13:00.

Więcej informacji na www.adidas.pl/adidasrunners/pl_PL, na specjalnej grupie Adidas Runners Warsaw na Facebooku oraz pod #adidasrunnerswarsaw

/na podstawie informacji prasowej/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *