16 kwietnia 2014 By RUNSTYLE, RZECZY With 13886 Views

ALE, czyli Active Life Energy

Na rynku pojawiła się nowa polska marka ALE (Active Life Energy), pod którą kryją się izotonik, żele energetyczne i inne suplementy dla osób aktywnych.

Marka ALE (Active Life Energy) została stworzona, aby dostarczyć gamę suplementów, które wspomogą i uzupełnią dietę osób uprawiających wszelkie aktywności sportowe, przechodzących rekonwalescencję lub po prostu chcących uzupełnić niedobory witamin i minerałów w organizmie.

W procesie produkcji stosowane są najlepsze surowce i optymalne formuły, oparte na najnowszych badaniach naukowych i doświadczeniach sportowców z tak wymagających dyscyplin, jak bieganie, kolarstwo czy triathlon. Bezpieczeństwo suplementów ALE potwierdza sprzedaż w aptekach na terenie całej Polski oraz certyfikaty jakości GMP i HACCP.

W skład linii suplementów ALE wchodzą:

  • ALE Gel – dostępny w dwóch smakach żel energetyczny nowej generacji, o wysokiej kaloryczności i optymalnej konsystencji;
  • ALE Thunder Gel – błyskawicznie działający żel energetyczny, wzbogacony w kofeinę;
  • ALE Race – dostępny w dwóch smakach izotoniczny napój węglowodanowy w proszku, wzbogacony w kluczowe elektrolity;
  • ALE MagneUp – kapsułki uzupełniające niedobory magnezu i witamin;
  • ALE HemoUp – kapsułki o wysokiej przyswajalności, wspierające funkcjonowanie układu krwionośnego oraz uzupełniające niedobory żelaza i witamin z grupy B;
  • ALE D-Vit 1000 – nowoczesny preparat w kapsułkach o wysokiej przyswajalności, uzupełniający dietę w witaminę D.

Gdzie kupić?
Produkty ALE, w przeciwieństwie do wielu dostępnych na polskim rynku odżywek sportowych, sprzedawane są w aptekach. Dodatkowo, stoiska promocyjno-sprzedażowe marki pojawią się na największych maratonach, półmaratonach i imprezach triathlonowych. W produkty ALE będzie można się również zaopatrzyć w sklepie on-line na stronie www.ALEnergy.eu. Każdy zakup produktów ALE będzie także premiowany punktami w programie lojalnościowym marki.

Ambasadorzy marki
Ambasadorką ALE została Karolina Jarzyńska – czołowa polska maratonka i rekordzistka kraju w półmaratonie. Suplementów marki używają też zawodnicy zawodowej grupy kolarskiej ActiveJet Team, a ekspertem i konsultantem marki został dr farm. Jakub Czaja – w przeszłości reprezentant Polski i uczestnik Igrzysk Olimpijskich w biegach na 5000m i 3000m z przeszkodami, a obecnie trener, konsultant żywieniowy, wykładowca akademicki i amator triathlonu.

Więcej informacji na stronie www.ALEnergy.eu

Tags : , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *