28 lipca 2015 By RUNSTYLE, RZECZY, Slider With 8557 Views

ALE Race Cytryna

ALE Race to izotoniczny napój węglowodanowy w proszku wzbogacony o kluczowe elektrolity. Zawiera optymalną dawkę niezbędnych substancji – każda porcja dostarcza 460mg sodu, 320mg potasu, 120mg wapnia oraz 40mg magnezu, a więc dokładnie tyle, ile organizm może tracić z każdym litrem potu. Regularne spożywanie produktu podczas wysiłku obniża zatem ryzyko odwodnienia i związanego z nim spadku wydolności organizmu.

ALE Race dostarcza w każdej porcji 30g optymalną kombinację węglowodanów, które cechuje dwukrotnie wyższa zawartość glukozy i maltodekstryny w stosunku do glukozy. Dzięki zawartości polimerów glukozy oraz fruktozy, produkt szybko opróżnia żołądek, zmniejszając ryzyko pojawienia się problemów układu pokarmowego, nawet podczas spożycia znacznej ilości napojów w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego.
Suplement nie zostawia uczucia słodkości i lepkości w ustach, dzięki czemu spożycie kilku porcji napoju podczas treningów czy zawodów nie powoduje uczucia dyskomfortu, a umożliwia kontynuację intensywnego wysiłku fizycznego.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Bez konserwantów
Napój nie zawiera konserwantów i został stworzony w oparciu o naturalne aromaty. Proces produkcji odbywa się w fabryce farmaceutycznej działającej w oparciu o najwyższe standardy GMP, przy wykorzystaniu surowców o najwyższej jakości. Dlatego też suplement spełnia surowe kryteria jakościowe stawiane preparatom farmaceutycznym.
ALE Race może być także wykorzystywany przez wegetarian i wegan, gdyż nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Napój hipo- izo- lub hipertoniczny
Produkt umożliwia uzyskanie różnego rodzaju napojów w zależności od zastosowanego stężenia. Wystarczy rozpuścić 4 łyżki stołowe w większej lub mniejszej ilości wody, aby uzyskać napój hipo-, izo- lub hipertoniczny. W przypadku lekkich treningów w gorącym klimacie, kiedy priorytetem jest nawodnienie organizmu, zaleca się przygotowanie napoju hipotonicznego. Podczas ćwiczeń o średniej lub wysokiej intensywności rekomenduje się sporządzenie napoju izotonicznego. W okres przygotowań do natężonego wysiłku, zawodów oraz bezpośrednio po ich zakończeniu zaleca się spożywanie mieszanki hipertonicznej lub izotonicznej.

Tags : ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *