11 kwietnia 2024 By RUNSTYLE, RZECZY, Slider With 518 Views

Amazfit ogłosił współpracę z Fundacją tragicznie zmarłego Kelvina Kiptum.

Amazfit zaprojektował specjalną edycję smartwatcha Amazfit Cheetah Pro. Środki ze sprzedaży zasilą fundację tragicznie zmarłego maratończyka Kelvina Kiptum.


11.04.2024 r.

Zepp Health, światowy lider na rynku urządzeń wearables, ogłosił współpracę z Fundacją Kelvin Kiptum. Celem fundacji jest zapewnienie finansowego wsparcia młodych Kenijskich biegaczy w obszarze edukacji, infrastruktury i sportu. Firma wesprze fundację przeznaczając część środków ze sprzedaży specjalnej edycji Amazfit Cheetah Pro.

Edycja ta, z wygrawerowym podpisem Kelvina Kiptum oraz wzornictwem nawiązującym do barw narodowych Kenii, liczy 235 egzemplarzy. Liczba ta nawiązuje do obecnego rekordu świata w maratonie. Kelvin Kiptum, który był ambasadorem marki Amazfit, przebiegł królewski dystans w czasie 2 godz. i 35 sek. 

Limitowana edycja Amazfit Cheetah Pro będzie dostępna online na www.amazfit.com od 11 kwietnia 2024, a przez kolejne dwa dni także podczas Rotterdam Marathon Expo. To w Rotterdamie właśnie Kelvin Kiptum planował pokonanie maratonu w 2 godz. 

By oddać hołd tragicznie zmarłemu maratończykowi, z zawodów w Rotterdamie zostanie także wycofany numer startowy 1. Numer ten był zarezerwowany dla Kelvina Kiptum. 

Więcej informacji na www.amazfit.com/en/ oraz Facebook, Instagram, Twitter and YouTube.   

O firmie

Zepp Health, globalny lider na rynku technologii zdrowotnych i wearables umożliwia swoim użytkownikom prowadzenie zdrowszego życia. Do firmy należą marki Amazfit, Zepp Clarity i Zepp Aura. Urządzenia i rozwiązania, które są oferowane pod wymienionymi markami, działają w oparciu o innowacyjną technologię Zepp Digital Health Management Platform. Obejmuje ona system operacyjny Zepp, chipy AI, czujniki biometryczne, zaawansowane algorytmy danych, a także usługi chmurowe dostępne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Firma Zepp Health, założona w 2013 r., wprowadziła na globalny rynek ponad 200 milionów urządzeń. Są one dostępne w ponad 90 krajach. Firma ma swoje oddziały w obu Amerykach, regionie EMEA i APAC. Więcej informacji na stronie www.zepp.com.

/informacja prasowa/

Tags :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *