19 kwietnia 2022 By TRAVEL With 13157 Views

Buty trekkingowe Columbia Sportswear – nowości 2022

Buty trekkingowe z najnowszej kolekcji Columbia Sportswear sprostają każdemu wyzwaniu, jakie przed nimi postawisz. Zaawansowane technologie wykorzystane podczas projektowania modeli z kolekcji SS22 sprawiają, że buty te zapewniają maksymalny poziom wygody i pozwalają w komfortowy sposób pokonywać kolejne kilometry górskich szlaków.


19.04.2022

Trailstorm

Buty Columbia Trailstorm Waterproof wyróżniają się dopasowaną konstrukcją Navic Fit System™, stabilizującą śródstopie i zostały wykonane z wytrzymałej tkaniny syntetycznej. Model wykorzystuje membranę Omni-Tech™, która zabezpiecza obuwie przed przemakaniem i zapewnia doskonałą oddychalność. Na czubkach palców znajdują się poliuretanowe wzmocnienia TPU, które zabezpieczają obuwie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Buty zostały wyposażone w wiązanie typu Ghillie, zapewniające precyzyjne dopasowanie obuwia do stóp oraz w podeszwę ADAPT TRAX™, gwarantującą stabilizację w wymagającym terenie. Technologia ta doskonale współgra ze śródpodeszwą Techlite+™, która w dynamiczny sposób amortyzuje generowane podczas wędrówki wstrząsy. Podeszwa o głębokości 4 mm doskonale sprawdzi się w grząskim, błotnistym terenie. Buty są dostępne w wersji damskiej i męskiej, klasycznej (Trailstorm Waterproof) oraz wersji z wyższą cholewką (Trailstorm Mid Waterproof). Cena odpowiednio: 439,99 oraz 469,99 PLN.

Peakfreak X2 OutDry

Nowoczesna, lekka konstrukcja i zaawansowane technologie powodują, że buty trekkingowe Peakfreak X2 OutDry są wszechstronne i bardzo trwałe. Cholewka jest wykonana z lekkiej siateczki, która została zgrzana z tekstylnymi wzmocnieniami. Unikatowa, umieszczona na zewnątrz, membrana OutDry tworzy trwałą wodoodporną barierę. W rezultacie woda zatrzymuje się na zewnętrznej powierzchni buta, a stopy pozostają suche. Jednocześnie system OutDry tworzy większą przestrzeń suchego powietrza pomiędzy stopą i wodoodporną barierą. To redukuje ryzyko skroplenia nadmiaru potu i pomaga w utrzymaniu stałej temperatury skóry stopy.

Wzmocniony czubek buta chroni przed nieprzyjemnymi skutkami uderzeń oraz przetarciem.
Technologia Techlite, zastosowana w podeszwie środkowej, zapewnia doskonałą amortyzację, podparcie i ochronę stóp. Dodatkowo o wysoką przyczepność zadba podeszwa butów Omni-Grip. Jej konstrukcja będzie świetnie spisywała się podczas wędrówki na różnorodnych szlakach. Buty są dostępne w wersji damskiej i męskiej, klasycznej (Peakfreak X2 OutDry) oraz wersji z wyższą cholewką (Peakfreak X2 Mid OutDry). Cena odpowiednio: 499,99 oraz 559,99 PLN.

Hatana Max OutDry

Lekkie obuwie Hatana Max OutDry to propozycja na pokonywanie górskich szlaków w szybkim tempie. Buty zostały wykonane z syntetycznej tkaniny, odznaczającej się niezawodną trwałością. Wykorzystanie siateczki pozwala na lepszą cyrkulację powietrza. Z kolei elementy z poliuretanowych wzmocnień TPU poprawiają wytrzymałość cholewki. Produkt wykorzystuje możliwości membrany OutDry, która zabezpiecza obuwie przed działaniem wilgoci, nie ograniczając jednocześnie oddychalności. Śródpodeszwa Techlite+ gwarantuje dynamiczną amortyzację oraz stabilizację kroków podczas wędrówki na szlaku. Rozwiązanie to redukuje generowane wstrząsy, co pozwala chronić stawy. Buty są dostępne w wersji damskiej i męskiej w cenie 499,99 PLN.

Kolekcja SS21 jest dostępna m.in. w sklepach stacjonarnych: Columbia w Zakopanem, Alpin Sport, Trekker Sport, Horyzont, Eobuwie, Buty Jana, Polstor oraz online: taternik-sklep.pl, sklep-columbia.pl, 8a.pl, e-horyzont.pl, answear.com, modivo.pl, eobuwie.pl, butyjana.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *