16 września 2014 By POLSKIE DROGI With 6454 Views

Cztery „Dychy” do Maratonu

Organizatorzy Maratonu Lubelskiego zapraszają na trzeci cykl biegów Cztery „Dychy” do Maratonu. Pierwszy bieg w ramach cyklu odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 21 września, o godz. 11.00 nad Zalewem Zemborzyckim. 

Czas i miejsce
21 września 2014 r., niedziela, godzina 11:00. Bieg odbędzie się na terenach rekreacyjnych nad Zalewem Zemborzyckim, start i meta w okolicach ośrodka Słoneczny Wrotków przy al. K. Bryńskiego w Lublinie.

Trasa
Trasa ma długość 10 km, będzie oznaczona co 1km. Będzie posiadała atest PZLA. Elektroniczny pomiar czasu zapewni firma STS-Timing. Start i meta znajdują się w pobliżu ośrodka Słoneczny Wrotków przy Al. K. Bryńskiego w Lublinie. Szczegółowy przebieg trasy pokazany jest na mapie poniżej.

tarsa

trasa

Zapisy
Zapisów dokonywać można za pomocą formularza zgłoszeniowego do 18 września do godziny 12:00 lub do wyczerpania limitu uczestników. Rejestrację i wpłynięcie opłaty można sprawdzić na liście startowej. Liczba uczestników biegu jest ograniczona do 1200 osób.
Po wyłączeniu formularza zgłoszeniowego będzie możliwość zapisania się w Biurze Zawodów, o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit zgłoszeń.

Biuro Zawodów
Biuro Zawodów wszystkich czterech biegów z cyklu będzie mieściło się w Galerii Handlowej GALA przy ul. Fabrycznej 2 (II piętro) w Sklepie Biegacza.

Opłata startowa
Opłata startowa wynosi 30 zł przy płatności elektronicznej on-line w trakcie wypełniania e-zgłoszenia w serwisie STS-Timing do dnia 18 września oraz 40 zł w Biurze Zawodów w dniach 19 i 20 września. Biuro Zawodów będzie przyjmowało wpłaty wyłącznie gotówką.

Nagrody
Przewidziane są nagrody za pierwsze miejsca w kategoriach wiekowych oraz w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn.

I "Dycha" do Maratonu 2013 r. (fot. materiały organizatora/Emilia Bielecka)

I „Dycha” do Maratonu 2013 r. (fot. materiały organizatora/Emilia Bielecka)

Terminy kolejnych Dyszek do Maratonu

  • Druga „Dycha” – 23 listopada 2014 r
  • Trzecia „Dycha” – 24/25 stycznia 2015 r.
  • Czwarta „Dycha” – 19 kwietnia 2015 r. Cztery Dychy do Maratonu

Zapraszamy również na stronę www.maratonlubelski.pl 

Tags : , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *