17 lutego 2018 By RUNSTYLE, WYDARZENIA With 1945 Views

Dynafit zaprasza na Speedfit Night!

24 lutego 2018 r. marka Dynafit zaprasza na Speedfit Night, czyli testy sprzętu DYNAFIT, w tym nowego modelu nart Speedfit. Testy startują o 17.00 na Polanie Szymoszkowej.

Ski touring w wymiarze sportowym staje się coraz popularniejszy i bardziej różnorodny. Rośnie także liczba jego miłośników, którzy, by poprawić formę wybierają szybszy, mniej skomplikowany logistycznie i bezpieczniejszy trening na przygotowanych stokach. Są to nie tylko ambitni narciarze, ale również kolarze szosowi czy biegacze szukający na zimę alternatywnych form treningu, ale skupiający się bardziej na samej jakości wysiłku niż górskiej przygodzie i związanych z nią niebezpieczeństwach.

DYNAFIT i firma Tatra Trade, prowadząca oficjalne centrum testowe marki w Zakopanem, zapraszają 24 lutego na testy sprzętu DYNAFIT, w tym nowego modelu nart Speedfit, zaprojektowanego specjalnie pod kątem przygotowanych tras.

Zarówno początkującym, jak i zaawansowanym wartościowych rad udzieli Magdalena Kozielska – utytułowana zawodniczka biegów narciarskich i wysokogórskich oraz członkini teamu DYNAFIT.

Na wszystkich uczestników czekać będzie mały poczęstunek w Karczmie Regionalnej, a w ramach testów również czołówki SILVA i foki POMOCA. Start o 17:00 na Polanie Szymoszkowej.

/na podstawie informacji prasowej/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *