24 lipca 2018 By Europa, Włochy With 2053 Views

Garda Trentino Half Marathon 2018

11 listopada 2018 roku odbędzie się 17. edycja imprezy biegowej Garda Trentino Half Marathon. W ramach imprezy zaplanowano bieg na dwóch dystansach 10 km i 21 km oraz nordic walking 21 km.

Jezioro Garda to największe, najczystsze i najpiękniejsze jezioro we Włoszech. Woda jeziora – którego urodę dodatkowo podkreśla fakt, że jest otoczone górami – kolorem przypomina Adriatyk. Wokół rozsiane są malownicze miasteczka i wioski. I jak w takich okolicznościach przyrody nie biegać? Pytanie takie już parę ładnych lat temu zadali sobie również organizatorzy Garda Trentino Half Marathon. Postanowili ściągnąć do miasteczka Riva del Garda biegaczy, aby pokazać im nie tylko świetne warunki do biegania, ale również promować niezwykłe atrakcje lokalnego przemysłu turystycznego, będące połączeniem historii, kultury, tradycji i gościnności. W tym roku – 11 listopada – odbędzie się 17. już edycja Garda Trentino Half Marathon.

Biegaczy nad Jezioro Garda przyciąga zarówno atrakcyjna trasa, jak i świetnie zorganizowany event sportowy. W programie są zarówno powitalne Pizza Party, pożegnalne Pasta Party, degustacje wina, serów, chleba i lokalnych słodkości, koncerty muzyczne… Organizatorzy zapraszają więc na imprezę nie tylko biegaczy, ale również ich rodziny i przyjaciół. Wszystkie atrakcje są zaplanowane zarówno dla biegaczy, jak i kibiców. Cały program imprezy znajdziecie – TU.

21 km

fot. materiały prasowe organizatora

Dystans: 21 km
Start: 11 listopada / godz. 10.00
Miejsce startu: Riva del Garda, Baltera Street, około 1 min. spacerem od Move it Garda Village Palafiere.
Limit czasu: 3:30
Opłaty i pakiet startowy: 28 euro – do 15 sierpnia /33 euro – do 10 października /38 euro – do 2 listopada /45 euro – 9,10,11 listopada (w biurze zawodów)
Formularz rejestracyjny >>> TU / Link do rejestracji: TU
Wymagany jest certyfikat medyczny. Link do pobrania formularza: TU

Opłata startowa zawiera:

  • numer startowy
  • chip do pomiaru czasu (zwrotny)
  • zabezpieczenie medyczne na trasie
  • torba
  • punkty odżywiania na trasie
  • medal na mecie
  • depozyt
  • transport z mety

10 km

fot. materiały prasowe organizatora

Dystans: 10 km
Start: 12 listopada / godz. 9.15
Miejsce startu i mety: Segantini Square w Arco/ Riva del Garda
Opłaty i pakiet startowy: 20 euro – do 15 sierpnia /25 euro – od 16 sierpnia do 10 października /30 euro – od 10 października do 2 listopada
Link do rejestracji >>> TU / Formularz do rejestracji >>>  TU
Wymagany jest certyfikat medyczny. Link do pobrania formularza: TU

Opłata startowa zawiera: numer startowy / chip do pomiaru czasu (zwrotny) / zabezpieczenie medyczne na trasie /koszulkę techniczną/punkty odżywiania/medal na mecie /depozyt /Transport z Palafiere do Arco/Transport z mety na start.

Zapraszamy na stronę biegu Half Marathon Garda Trentino.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *