14 lutego 2020 By GÓRY & ULTRA, Slider With 2006 Views

„Inside Kilian”. Film dokumentalny o Kilianie Jornecie

13 lutego 2020 roku miała miejsce premiera filmu dokumentalnego o Kilianie Jornecie „Inside Kilian”. Film dostępny jest w ramach bezpłatnego contentu platformy VOD – Rakuten TV w 42 krajach europejskich, w których platforma świadczy swoje usługi.

————————————————————————————————————————————————————————————————-

W filmie dokumentalnym „Inside Kilian” śledzimy Jorneta podczas intensywnej 10-dniowej wycieczki po 10 miastach na całym świecie, odkrywając po raz pierwszy wszystko to, co otacza tego jednego z najlepszych sportowców na świecie. Mamy też szansę zobaczyć jego zupełnie nieznaną twarz. Pomiędzy prezentacjami, wywiadami i zobowiązaniami dotyczącymi marki, z którą współpracuje oraz po kilku godzinach snu Kilian Jornet zastanawia się nad rokiem, który naznaczony był niestety kontuzjami, poszukuje równowagi między swoją aktywnością sportową a osobistymi projektami. Opowiada o roku, w którym spełniło się jego prywatne marzenie – został ojcem.

„Inside Kilian” to dokument zupełnie nowy w stosunku do tych, które robiliśmy do tej pory, ponieważ wychodzimy poza tematykę gór. To film który pokazuje rok dla mnie wyjątkowy, zarówno z dobrymi, jak i złymi momentami – powiedział Kilian Jornet.

Dokument wyprodukowała agencja Lymbus, która ma już na swoim koncie film „Path to Everest” prezentujący podwójne wejście na Everest przez Kiliana Jorneta. To jednocześnie film, który stał się jednym z 50 najczęściej oglądanych filmów w Hiszpanii w 2018 roku. Dostępny jest obecnie również na platformach VOD i Vimeo, a także Amazon Prime.

Film z polskimi napisami – po zarejestrowaniu się – można obejrzeć bezpłatnie na platformie Rakuren TV >>> https://rakuten.tv/pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *