9 września 2017 By RUNSTYLE, WYDARZENIA With 1635 Views

ISPO Academy 2017

W dniach 17-19  października 2017 r. odbędzie się 6. edycja konferencji ISPO Academy. Jak co roku – tym razem w Wierchomli – spotkają się nie tylko eksporterzy oraz przedstawiciele handlu reprezentujący branżę sportową i outdoorową, ale również przedstawiciele mediów oraz blogerzy.


Jak co roku w październiku rezerwujemy czas na konferencję organizowaną w ramach ISPO Academy. ISPO Academy to platforma szkoleniowa, której celem jest prezentacja innowacyjnych idei, nowych perspektyw i pochodzącej z różnych obszarów wiedzy, powiązanych z prowadzeniem działalności w branży sportowej. Celem szkoleń jest wsparcie firm i osób działających w branży sportowej w prowadzeniu efektywnego biznesu w warunkach narastającej konkurencji zarówno na rynkach lokalnych, jak i rynku międzynarodowym.

W drodze na Babią Górę / ISPO Academy 2016 / fot. Dominik Pabis

W drodze na Babią Górę / ISPO Academy 2016 / fot. Dominik Pabis

To wydarzenie, podczas którego dostajemy nie tylko solidną dawkę wiedzy na temat rynku outdoorowego w Polsce, ale mamy również okazję uczestniczyć w przygotowywanych dla dziennikarzy aktywnościach outdoorowych połączonych z testami produktowymi. Spływ kajakowy rzeką Pilicą… Górska wycieczka na Babią Górę… Co czeka nas w tym roku? Jeszcze nie wiemy… Na pewno jednak oprócz wzięcia udziału w aktywności na świeżym powietrzu, po raz kolejny zasiądziemy w sali konferencyjnej, aby wysłuchać prezentacji podczas seminarium.

Program ISPO Academy 2017

Dyskusja panelowa ISPO Academy 2016 / fot. Dominik Pabis

Dyskusja panelowa ISPO Academy 2016 / fot. Dominik Pabis

Jak co roku ISPO Academy rozpocznie dyskusja panelowa (17 października), tym razem poświęcona pozyskiwaniu nowych grup docelowych w outdoorze.

Pierwszego dnia (18 października) podczas Seminarium dla sklepów sportowych i outdoorowych poruszone zostaną min. takie tematy jak: Zarządzanie płynnością finansową w firmie sportowej i outdoorowej ze szczególnym uwzględnieniem prawidłowej rotacji magazynu, Visual merchandising w liczbach – sposoby mierzenia efektów działań VM, Jak zyskać lojalnego klienta – programy lojalnościowe, karty upominkowe oraz inne skuteczne sposoby nawiązywania długotrwałej relacji, Event marketing jako skuteczne narzędzie komunikacji.
Podczas warsztatów prowadzonych pierwszego dnia ich uczestnicy poznają min. praktyczne aspekty sprzedaży na Amazonie. Przybliżony zostanie również temat dotacji na rozwój eksportu w 2018 roku.

Drugiego dnia (19 października) w ramach Seminarium dla producentów-eksporterów poruszone zostaną takie temat jak min.: Transformacja rynku sportowego, zmiana roli konsumenta, szanse i zagrożenia, Rola brandingu w marketingu sportowym, Nowe technologie w marketingu wystawienniczym, Społeczna odpowiedzialność biznesu czy też Komunikacja kolekcji i produktu poprzez współpracę ze stylistami. Zostaną również zaprezentowane nowości na targach ISPO 2018 w Monachium.

W ramach warsztatów odbędą się min. warsztaty wspierające sprzedaż obuwniczych marek premium w handlu specjalistycznym. Uczestnicy poznają również membrany gore w obuwiu – ich rodzaje i zastosowanie czy też innowacje w zakresie przędzy i tkanin Primaloft.

Wykład Runandtravel.pl podczas ISPO Academy

Monika Bartnik _zdjęcie_2

W tym roku, oprócz wiedzy, którą będziemy czerpać od innych, sami również dołożymy swoją cegiełkę. Podczas Seminarium dla producentów-eksporterów, Monika Bartnik – współtwórczyni i redaktor prowadząca portalu www.runadtravel.pl, mająca za sobą wieloletnie doświadczenie związane z mediami, które łączy z praktyką marketingową i PR pracując dla firm reprezentujących różne branże – poprowadzi wykład pt. „Jak się komunikować, żeby publikowali i czytali, czyli o komunikacji marki z mediami i blogerami”. Na wykład zapraszamy drugiego dnia ISPO Academy, 19 października o godz. 14.15

ISPO Academy Highlight

Jedną z atrakcji tegorocznej edycji – w ramach ISPO Academy Highlight – będzie również prelekcja Stefana Głowacza, jednego z najlepszych wspinaczy świata, ambasadora marki Marmot.

Do zobaczenia w Wierchomli!

Szczegółowe informacje na temat ISPO Academy znajdziecie TU
Portal www.runandtravel.pl jest patronem medialnym ISPO Academy.

Zdjęcie „otwarciowe” – ISPO Academy 2016 / Dominik Pabis.

1 Responses

  1. O super 🙂 Czekałem na info o nowej edycji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *