©NNormal / Lymbus / Foto Jaime de Diego

23 marca 2022 By RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 3142 Views

Kilian Jornet i Camper tworzą nową markę – NNormal

Światowej sławy sportowiec Kilian Jornet nawiązał współpracę z hiszpańską marką obuwia Camper, aby wprowadzić na rynek NNormal. NNormal to nowa marka obuwia, odzieży sportowej i outdoorowej, zaprojektowanej i przetestowanej pomiędzy wybrzeżem Majorki a fjordami Norwegii.


23.03.2022 r.

– Dzielimy te same wartości i to było silną motywacją do rozpoczęcia tego projektu. Zgodziliśmy się, że potrzebujemy nowego sposobu myślenia i działania w odniesieniu do naszego środowiska i aktywności na świeżym powietrzu – wyjaśnia Kilian Jornet. Chcemy być bardzo szczerzy w kwestii tego, jak produkujemy sprzęt i jaką rolę firma chce odgrywać dla społeczeństwa i środowiska. Oznacza to przejrzystość i pracę nad unikaniem nadmiernej konsumpcji poprzez tworzenie trwałych produktów. Aby miały one niewielki wpływ na środowisko, musimy pracować z różnymi materiałami i tworzyć nowe rozwiązania. To długa i trudna droga, ale to właśnie motywuje mnie i zespół do rozpoczęcia tego projektu.

Produkty NNormal są odzwierciedleniem wspólnej filozofii partnerów: autentyczność i użyteczność, które inspirują ludzi do cieszenie się z natury i szanowania jej. Misja, która wyraża się w ponadczasowym sprzęcie, który jest funkcjonalny, zorientowany na wydajność i trwały.
Cały sprzęt outdoorowy został zaprojektowany na Majorce i przetestowany w Norwegii, zgodnie z nazwą marki (Nor-way + Mal-lorca).

©NNormalLymbus / Foto Jaime de Diego

©NNormal / Lymbus / Foto Jaime de Diego

Budowanie nowej marki jest zawsze bardzo ekscytującą przygodą, chociaż jesteśmy świadomi związanych z tym wyzwań – mówi Miguel Fluxa, dyrektor generalny Camper i członek czwartego pokolenia rodziny założycieli. Jesteśmy partnerami, którzy się uzupełniają. Możliwość tworzenie NNormal z kimś takim jak Kilian jest naprawdę wyjątkowa. Połaczenie jego osiągnięć z osobistą odpowiedzialnością silnie rezonuje z naszym DNA. Kilian wnosi swoją wielką wiedzę na temat rozwoju produktów i wyjątkową wizję świata outdooru, podczas gdy Camper wnosi know-how w zakresie innowacji, produkcji obuwia i projektowania.

©NNormalLymbus / Foto Jaime de Diego

©NNormal / Lymbus / Foto Jaime de Diego

Asortyment NNormal pojawi się w sprzedaży jesienią 2022 roku w Europie i Ameryce Północnej za pośrednictwem strony www,nnormal.com oraz specjalistycznych sklepów outdoorowych i biegowych. Pierwsza partia produktów będzie limitowana, skupi się na obuwiu, odzieży i akcesoriach do biegów terenowych i pieszych wędrówek. Kilian Jornet jako pierwszy ambasadorem NNormal będzie używał sprzętu w nadchodzącym sezonie. Kolejni ambasadorowie marki będą przedstawiani w nadchodzących tygodniach.

/informacja prasowa/


Jeśli publikowane na naszej stronie treści uważasz za wartościowe, możesz zostać naszym Patronem i dobrowolną wpłatą wspierać finansowo rozwój www.runandtravel.pl i naszą codzienną pracę.

Wejdź na nasz profil (kliknij baner poniżej) i zapoznaj się z zasadami. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *