2 kwietnia 2020 By RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 631 Views

Kilian Jornet wspiera kampanię mającą na celu zebranie funduszy na walkę z COVID-19.

Kilian Jornet wycofuje się z biegania, aby poświęcić się…  łowieniu ryb. Filmikiem przygotowanym z okazji prima aprilis hiszpański biegacz i marka Salomon rozpoczęli kampanię charytatywną mającą na celu zebranie funduszy na pomoc personelowi medycznemu.

Kilian Jornet wycofuje się z biegania, przechodzi na biegową emeryturę, na której zajmie się swoją drugą pasją – łowieniem ryb. Filmik z taką fabułą – przygotowany przez markę Salomon – mieliśmy okazję obejrzeć 1 kwietnia z okazji prima aprilis.

https://www.facebook.com/salomonrunning/videos/228101265100016/

 

Film nie powstał jednak tylko po to, aby rozśmieszyć fanów Kiliana. W ten sposób Kilian Jornet i marka Salomon chcieli zwrócić uwagę na start kampanii charytatywnej mającej na celu zebranie funduszy na pomoc personelowi medycznemu, który jest na pierwszej linii frontu walki z wirusem COVID-19.

—————————-

Przekaż darowiznę i wygraj buty Kiliana Jorneta

W ramach kampanii Kilian podpisze i rozda trzy pary butów, w których ścigał się podczas trzech biegów – Sierre Zinal 2018, UTMB 2017 oraz podczas finałowego biegu Golden Trail Series 2019 w Nepalu.

Aby wygrać jedną z tych par butów, kliknij link: https://covid19responsefund.org i przekaż darowiznę na rzecz Światowej Organizacji Zdrowia i Fundacji Narodów Zjednoczonych, a następnie przejdź do strony http://www.instagram.com/salomon  i zostaw „❤️” w poście poświęconym kampanii. Szczęśliwi zwycięzcy zostaną wybrani wśród tych, którzy zostawią serduszko pod postem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *