2 września 2021 By RUNSTYLE, WYDARZENIA With 2481 Views

Kilometry Pomocy organizują pierwszy ultra maraton we Wrocławiu

4 września 2021 roku zapraszamy do Parku Skowroniego we Wrocławiu. Kilometry Pomocy organizują pierwszy ultra maraton. Każdy kilometr to wsparcie finansowe na walkę z nowotworami u dzieci.  


2.09.2021 r.

Miejskie warunki oraz zielone otoczenie Parku Skowroniego dostarczą masy emocji każdemu uczestnikowi! Każdy biegacz może liczyć na pamiątkowy medal, a trzy zawodniczki i trzech zawodników, którzy pokonają największą liczbę kilometrów otrzymają puchary ufundowane przez Prezydenta Wrocławia.

Nie trzeba biec przez 12 godzin, aby realnie pomóc dzieciom i przyłączyć się do akcji. Możesz przyjść do biura zawodów pomiędzy godziną 7, a 18 i wystartować pokonując tyle kilometrów ile zdołasz!

Na czym polega akcja?

Ultra Wrocław Przegoń Raka wspiera wydarzenie RakReaton, którego celem jest zbiórka miliona kilometrów! To właśnie one przełożą się na 100 000 złotych, które zostaną przeznaczone na leczenie dzieci z chorobami nowotworowymi we wrocławskim Przylądku Nadziei.

Udział w wyzwaniu rekreacyjnym umożliwia aplikacja Activy. Wystarczy ją pobrać i zainstalować: https://rakreaton2021.activy.app/pl/ Po ściągnięciu aplikacji Activy z Google Play lub AppStore, rejestrujesz się i dołączasz do otwartego wyzwania pod nazwą „RakReaton – ratujemy dzieci chore na raka”. Z zainstalowaną aplikacją zgłoście się do biura zawodów, które będzie zlokalizowane na boisku do siatkówki od strony ulicy Spiskiej. Tam odbierzecie pakiet startowy i gotowe!

Trasa to pętla 1850 m oznakowana tablicami radia Wrocław, dodatkowo miejscami otaśmowana. Pętla pokonywana będzie w przeciwnym kierunku do wskazówek zegara przez cały czas trwania biegu.

Kilometry Pomocy na miejscu zadbały o strefę gastronomiczną, a także o zabawy i atrakcje dla dzieci.

Każdy kilometr to wsparcie finansowe na walkę z nowotworami u dzieci. Wspieraj dzieci każdym pokonanym kilometrem!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/543303640243949

Kilometry Pomocy

Jeżeli jeszcze o nich nie słyszeliście to koniecznie musicie poznać ich historię! To grupa Przyjaciół, która w sierpniu 2017 roku spontaniczne zorganizowała swój pierwszy bieg charytatywny. Często wracają do tego mówiąc: „była potrzeba – działaliśmy”. Z czasem okazało się, że potrzeb jest dużo więcej, a wąska grupa Przyjaciół rozrosła się do prawdziwej ekipy Kilometrów Pomocy! W maju 2018 roku oficjalnie zarejestrowali swoją działalność, jako Stowarzyszenie. Działają całkowicie charytatywnie, nie pobierając jakikolwiek opłat za swoją pomoc. Przez te wszystkie lata pomogli, aż ósemce (nie tylko) dzieci J Robią to po pracy, pomiędzy nią, a także nocą, zapominając o swoim śnie. Robią to ponieważ nie mogą sięzgodzić, aby pomiędzy zdrowiem i życiem – stały pieniądze. Wiemy jedno – dzięki nim świat naprawdę staje się lepszy, a ich Podopieczni zyskują szanse na lepsze życie.

Obserwuj Kilometry Pomocy: https://www.facebook.com/KilometryPomocy/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *