12 lutego 2019 By RUNSTYLE, RZECZY, Slider With 693 Views

Konkurs. Wygraj książkę Natalii Tomasiak „Babskie góry”

Tym razem możesz wygrać książkę nie dla siebie, ale dla bliskiej Ci Kobiety. Możesz podarować ją z okazji zbliżającego się 8 marca… albo zupełnie bez okazji… albo niech okazją tą będzie chęć zainspirowania kogoś do wyruszenia w góry i poznania ich od babskiej strony. Nagrodą w naszym konkursie są bowiem 2 egzemplarze książki Natalii Tomasiak „Babskie góry. Kobiecy sposób na trekking, bieganie, skitury oraz rower”.

Natalia Tomasiak biega od 2014 r., ma już jednak na swoim koncie liczne sukcesy (m.in. 4. miejsce na Mistrzostwach Świata Skyrunning Ultra, zajmowała miejsce na podium w wielu prestiżowych biegach górskich w Europie). Od 2016 r. zawodniczka Salomon Suunto Team. Od dziecka bardzo aktywna. Próbowała swoich sił w koszykówce, taekwondo, w pływaniu, na rowerze, ale dopiero biegi górskie okazały się tym, co pochłonęło ją całkowicie.

Natalia w swojej kolejnej już książce „Babskie góry. Kobiecy sposób na trekking, bieganie, skitury oraz rower” pokazuje nam góry od babskiej strony. Udowadnia, że kobieta w górach może być szczęśliwa, spełniona i bezpieczna. Wyjaśnia wątpliwości dotyczące sprzętu, diety, stroju czy własnych możliwości. Zdradza tajniki pakowania na górskie wycieczki piesze, biegowe, rowerowe czy skiturowe, przygotowywania apteczki i prowiantu na każdą porę roku.

Jeżeli więc w swoim otoczeniu masz kobietę, którą chciałabyś/ chciałbyś zainspirować i zmotywować, weź udział w konkursie, wygraj książkę Natalii Tomasiak, a potem zrób komuś niespodziankę!

Czas trwania konkursu: od 12 lutego 2019 r. do 17 lutego 2019 r.

Co można wygrać:
2 egzemplarze książki „Babskie góry. Kobiecy sposób na trekking, bieganie, skitury oraz rower”, autorstwa Natalii Tomasiak.

Jak wygrać?
1. Dołącz na Facebooku (fan page runandtravel.pl) do wydarzenia „Konkurs. Wygraj książkę „Babskie góry” Natalii Tomasiak.

2. Na stronie wydarzenia napisz, komu i dlaczego podarowałabyś/podarowałbyś tę książkę – kogo i dlaczego chciałabyś/chciałbyś zmotywować i dzięki książce zainspirować do górskich wypraw, zarówno wypraw  biegowych, skiturowych, jak i rowerowych. Jeżeli wygra Twoja odpowiedź, książka trafi właśnie do tej, wymienionej przez Ciebie osoby.

3. Na publikację masz czas od 12 lutego do 17 lutego 2019 r. do 23.59

5. My subiektywnie wybierzemy 2 odpowiedzi, które spodobają nam się najbardziej i nagrodzimy książkami.

6. Wyniki konkursu ogłosimy 18 lutego 2019 r. (poniedziałek).

Książkę Natalii Tomasiak można również kupić na stronie wydawnictwa Bezdroża >>> TU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *