9 lutego 2021 By RUNSTYLE, RZECZY, Slider With 1606 Views

New Balance prezentuje najnowszą wersję modelu 1080

Po jedenaste: New Balance 1080! Biegowy hit poprzedniego sezonu oraz but roku według Sklepu Biegacza pojawił się właśnie w wersji v11.

————————————————————————————————————————————-

9.02.2021 r.

Flagowy model marki wykorzystuje podeszwę Fresh Foam X docenioną za niezwykłą kombinację komfortu i dynamicznego odbicia, przy jednoczesnym zachowaniu uczucia miękkości i stabilizacji. Teraz został wzbogacony o dodatkowe modyfikacje w przyciągających wzrok wariantach kolorystycznych.

Seria 1080 to najlepiej amortyzowane buty treningowe New Balance przeznaczone na twarde nawierzchnie, które w najlepszy sposób oddają podejście marki do współczesnego projektowania obuwia biegowego. Modele 1080 znane są z zaskakującej kombinacji niskiej wagi, komfortu i energicznego odbicia przy jednoczesnym zachowaniu uczucia miękkości. Wprowadzenie ulepszonej podeszwy Fresh Foam X zapewniło jeszcze większy zwrot energii i poczucie komfortu.

Najnowsza wersja to kontynuacja doskonale przyjętego wariantu v10, który został świetnie przyjęty przez biegaczki i biegaczy w poprzednim sezonie. Świetne recenzje, w tym tytuł buta roku wg Sklepu Biegacza, nie oznacza, że projektanci nie wprowadzili kolejnych ulepszeń. W jedenastej odsłonie dopasowująca się do stopy strefowa cholewka HypoKnit została nieznacznie zmodyfikowana. Zapewnia więcej miejsca na palce, a splot tkaniny stał się grubszy, dzięki czemu jest ona bardziej wytrzymała, nie tracąc jednocześnie wysokiego poziomu oddychalności. Wciąż doskonale opina stopę, niezależnie od jej budowy.

model damski New Balance 1080!

Tył buta to charakterystyczny, elastyczny i dopasowany do stopy zapiętek UltraHeel, do budowy którego wykorzystano mniej materiału niż w generacji v10. W naturalny sposób dopasowuje się on do stopy, nie krępując ruchów i nie blokując ścięgna Achillesa.

Charakterystyczne heksagonalne grawerowanie podeszwy środkowej, które pojawiło się w poprzedniej wersji, zwiększając elastyczność i zmniejszając wagę, tym razem wykonane zostało za pomocą lasera, co nadało butom wyjątkowego wyglądu. Gumowa podeszwa zewnętrzna daje użytkownikowi jeszcze większą przyczepność, zapewnia łagodniejsze lądowanie na twardym podłożu oraz płynniejsze przetoczenie stopy.

model damski New Balance 1080!

W oczy rzuca się dopracowany design oraz powiększone logo N, które stanowi dodatkowe wsparcie dla śródstopia. Zarówno model damski, jak i męski pojawią się w odważnych zestawieniach kolorystycznych wykorzystujących odcienie błękitu i granatu.

  • 1080 v11
  • Drop: 8 mm
  • Cena: 649,99 zł
  • Waga: 230 g (damski 39), 271 g (męski 42,5)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *