3 marca 2021 By RUNSTYLE, RZECZY, Slider With 422 Views

Podejmij wyzwanie i weź udział w Suunto World Vertical Week

W dniach 1-7 marca 2021 roku na całym świecie trwa Suunto World Vertical Week. To wyjątkowe wydarzenie i wyzwanie dla wszystkich aktywnych, którzy kochają piąć się w górę.

————————————————————————————————————————————-

3.03.2021  r.

Pierwszy tydzień marca należy do miłośników górskich wypraw. Suunto World Vertical Week to wyzwanie, które podjąć może każdy. To także możliwość pokonywania własnych granic, regularny trening i wielka przygoda.
Wyzwanie polega na tym, aby w dniach 1 – 7 marca zaplanować wyjścia na wybrane przez siebie trasy górskie. To doskonała okazja na odkrywanie nowych pagórków, wzniesień i gór. Na nartach, pieszo, na rowerze – wspinaj się i poczuj radość z odbytych wypraw.

Uczestnicy biorący udział w wydarzeniu, wspierają również swoją ojczyznę. Na koniec tygodnia, po zliczeniu wyników dowiemy się, który kraj dotarł najwyżej oraz jakie dyscypliny sportowe okazały się najbardziej popularne.
Ponadto w ramach wydarzenia organizowany jest konkurs fotograficzny, w którym można wygrać wyjątkowy zegarek sportowy Suunto 9 Baro.

————————————————————————————————————————————-

Suunto World Vertical Week. Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w Suunto World Vertical Week 2021 oraz konkursie fotograficznym, wystarczy pobrać, a następnie uruchomić aplikację Suunto i kliknąć kartę Vertical Week w skrzynce odbiorczej (kliknij symbol dzwonka na górze ekranu). Po wykonaniu wyzwania wystarczy między 1 a 8 marca udostępnić na Instagramie zdjęcie z nakładką danych aplikacji Suunto oraz użyć tagów @suunto i #verticalweek. Zainspiruj innych, pokaż coś ciekawego i wygraj zegarek Suunto 9 Baro.

————————————————————————————————————————————-

Suunto World Vertical Week. Zegarek i aplikacja Suunto

Zdobywanie szczytów w ramach World Vertical Week może być łatwiejsze i bezpieczniejsze dzięki aplikacji oraz zegarkom marki Suunto. To idealny moment na poznanie ich możliwości i przydatnych funkcji. Oto niektóre z nich:

  • Dostęp do profilu wysokości trasy, aby sprawdzić, ile jeszcze pozostało do szczytu.
  • Nakładki na zdjęcia z określonymi parametrami wypraw – dostępne w bezpłatnej aplikacji – pozwolą stworzyć doskonałą pamiątkę z odbytych wycieczek.
  • Funkcja Climb Suunto Plus, która zapewnia dane dotyczące treningu w czasie rzeczywistym
  • Dane dotyczące tętna, które pomogą rozplanować wysiłek na trasie oraz wyznaczyć odpowiednią prędkość podczas podejść.Więcej informacji na: Suunto World Vertical Week 2021

    /informacja  prasowa/

1 Responses

  1. Widziałem na Facebooku polskie wyzwanie z Suunto. Organizuje je Zegarownia.pl, biorę udział w dwóch wyzwaniach! Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *