Program Dynafit Trailhero

16 lutego 2021 By LUDZIE, RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 1382 Views

Program Dynafit Trailhero. Marka Dynafit poszukuje pasjonatów i pasjonatek trailrunningu.

Specjalizująca się w górskich sportach wytrzymałościowych marka Dynafit poszukuje pasjonatów i pasjonatek biegania, którzy chcieliby stać się częścią programu DYNAFIT Trailhero i reprezentować go w aktywny sposób w środowisku biegowym. Program Dynafit Trailhero Challenge wystartował 16 lutego 2021 r.

———————————————————————————————————————————-

16.02.2021 r.

16 lutego 2021 r. wystartowała druga runda DYNAFIT Trailhero Challenge.  Na uczestników czekają ekscytujące projekty i ogromna społeczność równie zapalonych sportowców. Ponadto, członkowie Trailhero Team zostaną wyposażeni od stóp do głów w najwyższej jakości produkty DYNAFIT, by na górskiej trasie mogli dać z siebie więcej niż wszystko. W zamian biegacze, dzieląc się swoją pasją i doświadczeniami, będą inspirować innych do treningu w górach.

Program Dynafit Trailhero

W tym roku DYNAFIT zaprasza do udziału w programie Trailhero biegaczy z Niemiec, Austrii, Włoch, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Norwegii, Słowenii, Czech, Słowacji, Polski i Węgier. Marka szuka sportowców, dla których hasło „Speedup!” to myśl przewodnia treningów w górach i którzy chcą pomóc w kształtowaniu społeczności DYNAFIT w rolach aktywnych biegaczy i znających się na rzeczy reprezentantów marki. Zbudowana dzięki programowi społeczność dynamicznie rozwinęła się w ostatnich latach i nadszedł czas, by kolejni pasjonaci biegów górskich podzielili się z nią swoimi doświadczeniami. W każdym kraju Trailhero Team zostanie wybrany na okres jednego roku. Podczas trwania programu na jego uczestników czekają ciekawe wyzwania takie jak eventy biegowe czy sesje zdjęciowe.

———————————————————————————————————————————-

Program Dynafit TrailHero na poziomie lokalnym


Na poziomie lokalnym każdy kraj organizować będzie integracyjne spotkania społeczności Trailhero – oczywiście wszystko w zależności od rozwoju pandemii COVID-19. Oprócz najwyższej klasy produktów DYNAFIT członkowie teamów w niektórych krajach będą mogli skorzystać także z dodatkowych zniżek i specjalnych promocji. A wszystko przy wsparciu dedykowanego zespołu DYNAFIT – profesjonalnych zawodników i ekspertów marki, którzy służyć będą radą i konsultacjami z zakresu trail runningu. W zamian uczestnicy programu będą zobowiązani do dokumentowania swoich górskich przygód w mediach społecznościowych i dzielenia się wiedzą w inspirujący sposób.

———————————————————————————————————————————-

Zostań Dynafit TrailHero. Jak zgłosić się do programu?


Do programu może zgłosić się każdy biegacz i biegaczka górska bez podpisanej umowy sponsorskiej. Zgłoszenia przyjmowane są online na stronie dynafit.com/trailheroes. Sportowcy będący w przeszłości członkami kampanii Trailhero mogą zgłaszać się ponownie. Oprócz podstawowych danych osobowych wymagane jest przesłanie dwóch zdjęć i krótkiego inspirującego tekstu. Ponadto każdy aplikujący będzie musiał pokazać za pomocą swoich kanałów w mediach społecznościowych takich jak Instagram czy Facebook, że potrafi zarażać entuzjazmem i odnajdzie się w roli Trailhero.

Przyjmowanie zgłoszeń trwa od 16 lutego do 11 kwietnia br. Listę szczęśliwców zakwalifikowanych do programu Trailhero poznany 26 kwietnia 2021 r.
Szczegóły dostępne na stronie dynafit.com/trailheroes

/informacja prasowa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *