7 grudnia 2023 By RUNSTYLE, Slider, WYDARZENIA With 519 Views

Przygotuj się do DFBG! Startują bezpłatne treningu po przepięknych trasach Ziemi Kłodzkiej

Team DFBG oraz Salomon zapraszają na bezpłatne treningi po przepięknych trasach Ziemi Kłodzkiej. Treningi w dwóch odsłonach – PRO i EASY, o zróżnicowanym poziomie, dystansie i tempie. Najbliższy trening przed Zimowym Półmaratonem Gór Stołowych poprowadzą: Piotr Hercog i Michał Jurek.


7.12.2023 r.

Nastawiasz się na prawdziwe ściganie podczas zawodów biegowych? A może dopiero planujesz rozpocząć przygodę z trailem? Team DFBG oraz Salomon zapraszają na bezpłatne treningi po przepięknych trasach Ziemi Kłodzkiej. Treningi w dwóch odsłonach – PRO i EASY, o zróżnicowanym poziomie, dystansie i tempie. Najbliższy trening przed Zimowym Półmaratonem Gór Stołowych poprowadzą: Piotr Hercog i Michał Jurek. 

Treningi DFBG & Salomon to wspólne bieganie po trasach cyklu zawodów. Biegniemy na dwa tygodnie przed zawodami, aby zrobić rekonesans trasy i sprawdzić się przed wyczekiwanym startem. W treningu może wziąć udział każdy, wypełniając formularz

Jesteś na liście startowej i odliczasz dni do wystartowania? Nie może Cię zabraknąć! Nie jesteś zapisany, nie wiesz, czy zdecydujesz się na bieg, ale chcesz się sprawdzić, poznać środowisko biegaczy i zobaczyć, czy to dla Ciebie? Dołącz do nas!

Pierwszy trening już w niedzielę, 7 stycznia, o godzinie 10.00. 

Spotykamy się w miejscu startu Zimowego Półmaratonu Gór Stołowych, w Karłowie, przy Dworku Karłów.

Szczegóły dotyczące treningów:

Tworzymy dwie grupy treningowe – PRO i EASY. Obie grupy startują i kończą przed Dworkiem Karłów (miejsce startu Zimowego Półmaratonu Gór Stołowych). 

Trening PRO:

  • Trener: Piotr Hercog
  • Planowane tempo: 5-7 min/km po górach
  • Czas trwania treningu: 2-2,5 godz.
  • Na odcinkach tras ZPGS
  • Trening przeznaczony dla wprawionych biegaczek i biegaczy, w szybkim tempie, z uwzględnieniem technicznych odcinków.

Trening EASY:

  • Trener: Michał Jurek
  • Planowane tempo: 7-9 min/km po górach (z przystankami na odpoczynek)
  • Czas trwania treningu: ok. 1,5 godz.
  • Na odcinkach tras ZPGS21
  • Trening dla osób początkujących lub biegających w spokojnym tempie, z przewidzianymi przerwami na odpoczynek. To idealne przygotowanie do zimowych biegów, możliwość spotkania się z biegaczami, zintegrowania, rozmowy z trenerem.

Biegacze będą mogli wypożyczyć buty marki Salomon – idealne sprawdzenie wybranych modeli przed śnieżnym wyzwaniem! Buty udostępnimy w Dworku Karłów.

Udział w treningu oraz wypożyczenie butów marki Salomon na testy jest bezpłatne. Aby wziąć udział w treningu, konieczne jest wysłanie zgłoszenia poprzez stronę, klikając TUTAJ. 


Wystartowały zapisy na Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich 2024. Przeczytaj!


Jeśli publikowane na naszej stronie treści uważasz za wartościowe, możesz zostać naszym Patronem i dobrowolną wpłatą wspierać finansowo rozwój www.runandtravel.pl i naszą codzienną pracę.

Wejdź na nasz profil (kliknij baner poniżej) na portalu Patronite.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *